Gå til innhold
Hundesonen.no

Hjemmesiden til Zorro


HanneJ

Recommended Posts

Skrevet

Veldig, veldig flott side! Enkelt, fint og rent design. ;)

Men teksten i bloggen har samme farge som bakgrunnen - og linken til lista med alle oppdateringene og copyrightteksten står "oppå" hverandre (i alle fall i 1280x1024-versjonen når jeg viser den i firefox).

Skrevet

Jeg liker siden din veldig godt, og er innom ganske ofte. Det eneste jeg har å si på den, utenom den wesminister nevner, er at det ser litt ut som om stjernene i banneret kommer ut fra rompa til Zorro. Sikkert bare jeg som tenker på sånt ;)

Skrevet
det ser litt ut som om stjernene i banneret kommer ut fra rompa til Zorro. Sikkert bare jeg som tenker på sånt

har jeg aldri tenkt på. Laget layouten på fem minutter, så hadde jeg vært nøyere hadde den kanskje vært annerledes.

;)

Skrevet
har ikke laget i firefox enda, så det er kanskje noe problemer med den ;)

Ja, det er gjerne det, hehe... Det ser fint ut i explorer, men der blir siden bittelitt lang igjen, slik at det blir litt nedoverscroll (jeg bruker 1280x1024 og åpnet siden også i denne oppløsninga).

Nå har jeg ikke testa siden din i 1024x768, men det kan være en fordel å ha i bakhodet at det faktisk er nesten halvparten av internettbrukere som har denne oppløsninga... Så det kan hende at siden blir ganske lang for de som bruker det.

Skrevet
Jeg synes den var fin :ahappy: Litt mye scrolling nedover, for oss med vanlig oppløsning, men fin :D

Du har vel ikke "vanlig" skjerm heller om du sitter på den bærbare... Den har widescreen å bare 800 vertikalt... :)

Fin ryddig lay..

er vist moderne med syltynne striper nå...

  • 4 weeks later...
Skrevet

Yes, nå har jeg laga nytt design og endelig fått siden min oppe...

Nå har jeg ikke testet ut designet i forskjellige oppløsninger da, men håper den ser grei ut :)

Mangler fortsatt en del bilder o.l, men det kommer i løpet av morgendagen!

Ønsker litt tilbakemeldinger :)

Mangler også en del linker, så bare send inn link hvis du vil ;)

Skrevet
Den er kjempe fin! Ser du har freewebs-adresse, men det ser da ikke ut som noen freewebs-side?

Link gjerne :)amirabutton1-1.jpg www.bcamira.wordpress.com

Lager eget design vettu :)

(bare lurer: kommer det opp reklame?)

Skrevet

Jeg har ikke vært på siden din før, men jeg ble i hvert fall veldig imponert nå :) Du er jo kjempe flink :) Det kommer ikke opp reklame hos meg ;)

Link gjerne til vår side forresten ;)

Guest Just me!!
Skrevet

Åh, flink du er! skjønner meg ikke på hvordan du greier (orker, tihi) det jeg! :yes:

Link gjerne til vår nye siden, så skal jeg fikse linkeside :)

Skrevet

Visste ikke man kunne lage slike flotte layouter i freewebs! :yes::)

Nå ble jeg riktig så imponert, flotte farger og pent oppsett, likte den godt :)

Et lite pirk: skriften ble litt liten, jeg måtte myse for å lese (Mozilla firefox 1280x800)

Skrevet

Kjempe fin side syns jeg.. om du syns freewebs navet er langt, kan du jo lage moo.no adresse på www.moo.no :yes:

Jeg linker deg jeg om det er greit.. Du kan bare linke til meg og om du vil :)button1.jpg www.bjeff.com

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • @Carro92 kan kanskje tipse om noen? Jeg kommer ikke på noen akkurat nå, men har jo møtt noen i tiden jeg var aktiv i hundesport, så mulig det dukker opp noen navn etterhvert.
    • Hei!  Noen som har erfaring med oppdrettere av Whippet på Østlandet som avler robuste og stødige valper? Som har mye (eller mest) fokus på mentalitet, gemytt og personlighet? (Som kanskje ikke bare lar deg velge den valpen du selv vil, men som prøver å matche personligheter?) Eller er ikke dette vanlig blant whippet?   Spør fordi vi er et hjem med barn, og ikke planlegger utstilling.    På forhånd takk for svar😊 
    • Det er nok en helt normal valp dere har. Det er mye arbeid og tålmodighet, og faser man må gjennom, rett og slett.
    • Vi har møttes ute å gått sammen på litt avstand før de har fått lov til å være løse og leke sammen. Han er ikke spesielt interessert i andre hunder. kan legge til at han er en hun med litt lite tegn. Går fra null til hundre. Han kan ligge å sove og Bergan våkner er det første han gjør å bite, og da voldsomt og ikke kose biting. Vi har ofte skjønt at dette er et tegn på at han må på do og prøver å ta han ut før dette skjer. Vi prøver også å få lagt han, avledet han før han blir overtrøtt, med noe varierende hell. Som sagt går han fra 0-100 når det først starter. vi har vært hos dyrlege og utelukket at det er noe galt. 
    • Når dere er med andre valper, har dere gått litt tur sammen først uten å hilse, eller bare sluppet de sammen for lek? Det er ofte litt voldsomt for dem, og bedre om de får bli vant til hverandre på trygg avstand og tid til å lese hverandre først, før de leker.  Ellers er det nok bare å være konsekvent og holde ut, siden tannfellingen knapt har startet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...