Gå til innhold
Hundesonen.no

Søker oversetter!


Bee

Recommended Posts

Skrevet

Hei,

(Håper denne kom på rett plass)

Jeg har et svare strev med å få til oversettingen av hjemmesiden vår som skal ut nå og jeg begynner å bli lei av å trøble med engelsken, da jeg har andre ting som er mer tidkrevende nå -eksamensrush opp til ørene og vil gjerne få ut siden før jul.

Er det noen som er gode i engelsk som kan ta på seg oppgaven med å oversette innholdet fra norsk til engelsk på en proff og rettskrevet måte? Når jeg driver på får jeg ikke frem det som jeg har skrevet på norsk på rett måte, det blir veldig avkortet og dårlig setningsoppbygning etc.

Ta kontakt så blir vi enig om godtgjørelse :D

Skrevet

Synd, dette er kanskje ikke den rette tiden å spørre om hjelp på. Mange har det visst travelt nå, men om noen har tid er det bare å ta kontakt :D

  • 1 month later...
Skrevet

Hei!

Om du ennå ikke har funnet oversetter kan jeg muligens hjelpe. Du kan jo ta en titt på min hjemmeside for å se noe av det jeg har skrevet på engelsk. Ta kontakt på PM, du :icon_redface:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...