Gå til innhold
Hundesonen.no

Kongsbergutstillingen, 11-12.november


tuppetroll

Recommended Posts

OM jeg drar dit og med tog så går jeg på i lillestrøm. :P

Jeg må vel komme èn dag hvertfall, men vet ikke hvilken :unsure: Har ikke råd til å reise frem og tilbake hver dag heller.

Skal jeg innrømme en ting da :) jeg trodde jeg svarte på en annen tråd (hihi)

Monica! Du må komme på lørdag:D

meg? Nei jeg kommer nok ikke til kongsberg, jeg trodde jeg hadde svart på den om vikingskipet, men der tok jeg feil . Så treg til å oppfatte da gitt <_<

Men dere som skal til kongsberg får kose dere :P jeg blir å finne på exporama på hellerudsletta denne helga :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Noen som kjører, og tilfeldigvis tar turen togstasjonen? Er litt desperat!

Vil nødigst gå hele veien til hallen, har nok en sort og våt hund innen det :)

Mulig vi kan stikke innom, spørs klokkeslettet wheaten skal gå og klokkeslettet du kommer dit :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

er det lp også på lørdagen?

jeg aner ikke men tror det er det.. kanskje elite og klasse 1 skal være på lørdag?

og kl 2 og kl 3 på søndag?

Noen som kjører, og tilfeldigvis tar turen togstasjonen? Er litt desperat!

Vil nødigst gå hele veien til hallen, har nok en sort og våt hund innen det :)

Hvorfor ikke ta bussen?.. det er et stykke fra togstasjonen til hallen :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

jeg aner ikke men tror det er det.. kanskje elite og klasse 1 skal være på lørdag?

og kl 2 og kl 3 på søndag?

Hmmm, det kan stemme. bare lurte, siden det står på kongsberg sin hjemmeside at lydigheten er på søndagen. Ikke lett å skjønne :) hehe

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest Just me!!

Mulig vi kan stikke innom, spørs klokkeslettet wheaten skal gå og klokkeslettet du kommer dit ;)

Valpene stilles halv elleve, så vi er fremme på Kongsberg togstasjon rundt 10.30 - tiden :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg dropper denne for å dra til hundemessa :D

Heldigvis er den to dager ;) Så blir utstilling på oss lørdagen og messe søndagen ;)

just me: jeg må vente og høre med pappa når vi er der, vi skal ikke stille før 11.30 og spørs når vi kommer til Kongsberg :P men skal få sagt fra så fort som mulig når jeg vet noe sikkert!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Snakket med de idag og papirene burde kommet i posten idag eller evt. imorgen. De hadde ikke fått sendt ut alle papirene på Mandag så de siste ble sendt ut Tirsdag!

Bra :P

Begynte å bli litt redd for at jeg ikke har trykket på siste bekreft-knappen på websida. Utskrifta mi var av sida før dette. Nå har jeg fremdeles litt håp. Håper papirene for Hamar kommer før helga også, siden jeg reiser herfra på Lørdag og blir på østlandet til da :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest Just me!!
just me: jeg må vente og høre med pappa når vi er der, vi skal ikke stille før 11.30 og spørs når vi kommer til Kongsberg :) men skal få sagt fra så fort som mulig når jeg vet noe sikkert!

Det hadde vært kjempegreit! Er fullt mulig og ta buss, men jeg stoler ikke heelt på Archie :D

Har forresten lagt det til msn, men sliter med å få logget på :wub: Guro (Only me fra forumet her) blir og med.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Er det flere enn meg som ikke har mottatt PM?

Vi ble nødt til å ringe dem i dag, må visst bare ta med kvitering så får vi nummerlappen der oppe...

Fikk min idag jeg.. Synes det er looovlig seint, særlig siden jeg skal kjøre 60 mil imorra, tenk om jeg hadde tatt fri en dag tidligere.

Synes sånt bude man få _minst_ en uke i forveien, og det er ikke såå mye arbeid å få dette til så lenge man tar påmeldingene etterhvert og ikke setter seg ned og begynner når påmeldingsfristen har gått ut.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
    • Labrador Golden  Toller?  Det jeg gjorde når e skulle velge rase var å møte opp på treninger/konkurranse jeg synes var spennende og snakke med eiere og observere rasene e likte. Da får en bedre feeling for hvordan rasene er, hvis man møter flere individ av samme rasen. Mitt forslag -lykke til!  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...