Gå til innhold
Hundesonen.no

Nicole Richies ny sang


tm100021

Recommended Posts

Skrevet

Mest lyst å kaste ut besøket ditt? :) Tror jeg har hørt den på radio en gang, ikke sånn veldig imprignert liksom :)

Vil du overta ho? Jeg kan omplassere ho til deg? ;):P

haha... likte den jeg:p

Jeg er ikke besøk lenger:p

Du er besøøøøøk! Jeg er sjefen over deg! B)

Guest Just me!!
Skrevet

Bedre å være på den sikre siden, hæ? :);):)

Japp, måtte sikre meg fra å bli flådd, hihi :P

Skrevet

Den var kjeeedelig.. Noen ganger blir jeg lei meg når jeg tenker på at all den bra musikken er laget, og at det ikke kommer mer bra musikk i fremtiden. Heldigvis er det jo mye gammelt å velge mellom da.. B)

Skrevet

Den var kjeeedelig.. Noen ganger blir jeg lei meg når jeg tenker på at all den bra musikken er laget, og at det ikke kommer mer bra musikk i fremtiden. Heldigvis er det jo mye gammelt å velge mellom da.. B)

Må si meg enig i den :)

Kommer bare søplemusikk nå :)

Og en ting til ;) det virker som om det er musikkvideoene som teller og ikke musikken :P

Skrevet

Veldig enige i noe av det dere sier! Sinnsykt mye dårlig dritt osm kommer (botten Anna taler jo sitt). Pussycat Dolls hadde f.eks ikke vært noen ting uten videoene sine! Utrolig mye fokus på alt annet enn musikken nå til dags..

Når det er sagt vil jeg ikke skjære alle under en kam og si at ALT er dårlig... Det kommer stadig noe bra, mellom alt det dårlige. Men dette er jo smak og behag da...! :)

Skrevet

Ble faktisk overrasket.. Har hun en såpass fin stemme :)

Men når det er sagt, var sangen for kjedelig til at det er en sang jeg gidder å legge til spillelisten! Var veldig ensidig, nesten bare èn rytme hele veien..

Nei, holder meg mest til de gamle sangene, mye av det nye er dårlig, kjedelig, bråkete eller ikke har noen mening i det hele tatt..

Skrevet
Veldig enige i noe av det dere sier! Sinnsykt mye dårlig dritt osm kommer (botten Anna taler jo sitt).

botten anna var jo en helt rå russesang :) Den tiden va kjekk...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...