Mud Skrevet 7. Oktober 2006 Rapporter Skrevet 7. Oktober 2006 http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=133394
Huldra Skrevet 7. Oktober 2006 Rapporter Skrevet 7. Oktober 2006 At det går an..! Har ikke ord. Trodde ikke noen kunne gjøre sånt mot dyr, trodde det kun var mafiaen som holdt på sånn.. <_<
deco Skrevet 7. Oktober 2006 Rapporter Skrevet 7. Oktober 2006 Forstår ikke at folk klarer å gjøre noe sånt.
Guest Christine Skrevet 7. Oktober 2006 Rapporter Skrevet 7. Oktober 2006 Så det netopp.. Fy FLATE Hva i svarte feiler det mennesker nå til dags? ÅRH!! Blir så J*vla irritert :wallbash: Hvil i fred, stakkars hunden
linniogamy Skrevet 7. Oktober 2006 Rapporter Skrevet 7. Oktober 2006 fy f***... At mennesker kan gjøre noe sånt herregud for en verden vi lever i
Marianne Skrevet 7. Oktober 2006 Rapporter Skrevet 7. Oktober 2006 Ta den da med i skogen og skyt den da... Litt mer humant på en måte...! Stakkars liten..
Wanderlust Skrevet 7. Oktober 2006 Rapporter Skrevet 7. Oktober 2006 FY F... at det går an. Blir så forbanna når jeg leser sånt.
Minadachs Skrevet 7. Oktober 2006 Rapporter Skrevet 7. Oktober 2006 Fy pokker.. Som jeg har nevnt altfor mange ganger fra før av. Vi lever i en helt sinnsyk verden!
ida Skrevet 7. Oktober 2006 Rapporter Skrevet 7. Oktober 2006 Nå har jeg sett det, selvom jeg ikke skulle fordi jeg glapp litt! Det var Loke som hadde trådstart, ja.. Nei og nei, jeg klarer bare ikke å se sånt, jeg .
tudl Skrevet 7. Oktober 2006 Rapporter Skrevet 7. Oktober 2006 Fy Fader!! At noen har hjerte til å gjøre noe slikt, det skjønner jeg ikke! Ble rett og slett kvalm når jeg leste det...! Tenk så fælt hunden hadde det i sine siste minutter eller sekunder, og tenk så hardt den måtte kjempe for livet! R.I.P Stakkars lille hunden
schæferen Skrevet 7. Oktober 2006 Rapporter Skrevet 7. Oktober 2006 får mest lyst til å spy!! fy f... at det går ann å gjøre noe slikt mot et stakkars uskyldig dyr..... hva i huleste feiler det sånne mennesker? klarer ikke å få ut av hodet hvor ****** måte det må være å forlate jorda på den måten... skal man avlive en hund så har man hundrevis av muligheter som er mer humant en det der... det må da være et sykt groteskt menneske, som mangler alt for mye i topplokket som kan finne på noe så forferdelig.. lurer på hva denne hunden hadde gjort han/hun, unntatt å være den eneste som virkelig godtok personen akkurat for den han/hun var og var hundre prosent lojal? fyttigrisen...
tudl Skrevet 7. Oktober 2006 Rapporter Skrevet 7. Oktober 2006 får mest lyst til å spy! fy f... at det går ann å gjøre noe slikt mot et stakkars uskyldig dyr..... hva i huleste feiler det sånne mennesker? klarer ikke å få ut av hodet hvor ****** måte det må være å forlate jorda på den måten... skal man avlive en hund så har man hundrevis av muligheter som er mer humant en det der... det må da være et sykt groteskt menneske, som mangler alt for mye i topplokket som kan finne på noe så forferdelig.. lurer på hva denne hunden hadde gjort han/hun, unntatt å være den eneste som virkelig godtok personen akkurat for den han/hun var og var hundre prosent lojal? fyttigrisen... Helt enig! Litt av en takknemlighet han ga hunden sin må jeg si..!
Maria Skrevet 7. Oktober 2006 Rapporter Skrevet 7. Oktober 2006 Har ikke ord.... Helt grusomt.. Jeg fatter ikke at mennesker kan bli så syke at de gjør slike ting. Mennesker er fader meg den eneste arten som regelrett mishandler hverandre og andre skapninger. Jeg hadde ikke hatt hjerte eller samvittighet til å gjøre noe sånt mot et annet levende vesen..
Mud Skrevet 7. Oktober 2006 Forfatter Rapporter Skrevet 7. Oktober 2006 Mennesker er fader meg den eneste arten som regelrett mishandler hverandre og andre skapninger. Jeg hadde ikke hatt hjerte eller samvittighet til å gjøre noe sånt mot et annet levende vesen.. *host* som katteier må jeg si meg dypt uenig..de er rimelig sadistiske de små søte jentepusene mine og.. Men joda, jeg skulle likt å få fatt i den psykopersonen som gjorde det der
SiljeKito Skrevet 7. Oktober 2006 Rapporter Skrevet 7. Oktober 2006 Uff, helt forferdelig... Takler ikke å se slikt, begynner nesten å grine... Stakkars hund, tenk så fælt dne må ha hatt det.
Maria Skrevet 7. Oktober 2006 Rapporter Skrevet 7. Oktober 2006 *host* som katteier må jeg si meg dypt uenig..de er rimelig sadistiske de små søte jentepusene mine og.. Men joda, jeg skulle likt å få fatt i den psykopersonen som gjorde det der hehe, ja ok! Katter kan kanskje ha noen små sado-tendenser.
millis Skrevet 7. Oktober 2006 Rapporter Skrevet 7. Oktober 2006 Ble uvel av detta jeg... Stakkars, stakkars hunden Måtte personen som gjorde det brenne leeenge
ElinT Skrevet 9. Oktober 2006 Rapporter Skrevet 9. Oktober 2006 http://www.agderposten.no/apps/pbcs.dll/ar.../110090110/1005
HHC Skrevet 10. Oktober 2006 Rapporter Skrevet 10. Oktober 2006 Herregud, jeg sier dte jeg har sagt 100 ganger før! Gjør det samme med personen, la h*n kjenner akkurat hvordan hunden hadde det! Det er akkurat det de fortjener! Stakkars hunden
Turnip Skrevet 10. Oktober 2006 Rapporter Skrevet 10. Oktober 2006 Hva er det det står på siden?? er det bilder der? Jeg kan ikke se sånne ting... jeg får det bildet i hodet mitt, og går med det hele tiden. Men går utifra komentarene deres at det er grusomt.
magicka Skrevet 10. Oktober 2006 Rapporter Skrevet 10. Oktober 2006 Hva er det det står på siden?? er det bilder der? Jeg kan ikke se sånne ting... jeg får det bildet i hodet mitt, og går med det hele tiden. Men går utifra komentarene deres at det er grusomt. Det er et virkelig fælt bilde av hunden hengende under vann.
Recommended Posts
Arkivert
Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar