Gå til innhold
Hundesonen.no

min MP3 spiller er booorte


~Marlene~

Recommended Posts

Skrevet

oog som jeg savner den! jeg kan ikke leve uten den, er helt desperat her jeg sitter,har lett etter den i flere timer, jeg maa finne den :););)

hva kan jeg gjore? ringe en synsk person og be henne se hvor den er? :unsure:

Skrevet

Næmmen, har du IKKE lært hunden å søke? :unsure: Trodde det var et must jeg :rolleyes:

Neida, du må nok bare rydde godt, og titte overalt. (om du ikke har mista den ute da)

Skrevet

Håper du finner den! Jeg krysser fingrene for deg :)

Kjempe fælt når det er noe mann er avhengig av som plutselig er som blåst av jordens overflate!

Jeg får nesten panikk di gangene mobilen min er forduftet og jeg ikke hører den når jeg ringer til den.

Skrevet

Ring til den! Skulle ønske det gikk an med alt mulig man har ryddet bort og ikke finner. Nøkler feks :)

Nå vet ikke jeg hvordan MP3-spiller du har, men sist jeg sjekket så går det ikke ant å ringe til en mp3-spiller...

Måtte bare

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
    • Da ville jeg jo ha byttet madrass, men kanskje ventet til du har fått litt mer kontroll på problemet. Det er veldig mange ting som spiller inn her. Aktivitetsnivå og hverdagslydighet generelt, får hundene det de trenger av aktivisering og trening, har de grunnleggende hverdagslydighet inne, osv.  Når de har lært seg at det hjelper å begynne å bjeffe midt på natten er det nok en større jobb å snu det, men ikke umulig. En mulig måte å trene de til å sove et annet sted er å legge en madrass i nærheten der og sove i samme rommet, men adskilt med grinder. Det forutsetter først at de er trygge og slapper av i sengene sine i utgangspunktet. Dette krever masse trening av hundene både sammen og hver for seg. Det er vanskelig å gi veldig spesifikk hjelp uten å ha sett hundene. Det kan være du har nytte av å få hjelp av en hundetrener/adferdskonsulent for å legge en plan. Hvis du ikke vet om noen du kjenner og stoler på kan du lete her: https://atferdskonsulenter.no/finn-konsulent/hund
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...