Gå til innhold
Hundesonen.no

Ragdoll og Huskattene våre


millis

Recommended Posts

Skrevet

kjempe bra gjort...og skjønner du er kjempestolt av dem også, for det var 6 nydelige puser!!

Glad jeg har møtt ei likemann som også har 6 puser...det har jeg også!! :-) :D

Skrevet

Takk og takk :(

Jeg må prøve å få satt inn et bra bilde av Nicodemus med øya oppe, han har nemlig et blått øye, god gutten min :D

Skrevet

så herlig han er! ganske så lik diesel og snooy syntes jeg! herlig med de forskjellige fargene! :wub:

men nå må du legge ut bilder av elsklingen dine inne på skrytetråden også!! gleder meg til å se masse bilder!

  • 9 months later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
Skrevet

Veldig på tide å oppdatere litt her :D

Black and white (Zelda og Nicodemus)

bwbe2.jpg

Lita og Mao

img0261la6.jpg

Mao :)

img0066yt7.jpg

Pheobe

img0078an2.jpg

Lincoln (3mndr)

img0371cw4.jpg

img0381fm2.jpg

Blomsten må dø!! (godt det er plast) :)

img0433re3.jpg

Skrevet

Poff og plutselig var Lincoln 5mndr!

Leker i snøen

2linkdm3.jpg

Nydelige disse blåe øynene hans :)

eyesdh4.jpg

Oi, ante ikke at det skulle være så vanskelig å ta et drikke bilde med tunga ute?

lincdrikkerta7.jpg

Ha,ha,ha skal truge seg nedi dukkevogna selv om han begyner å bli stor :)

img1298ok5.jpg

Zelda

img1126ep8.jpg

Her deler vi på plassen

img1157nj8.jpg

Pheobe og Eldar

img0058tp5.jpg

Mao og Eldar

img0716zo3.jpg

Lincoln og Dexter

img13437yzc5.jpg

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
    • Er det nødvendig? Altså om det er lurt å ha og å bruke på pels som ikke røyter? Om det funker bra?
    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...