Gå til innhold
Hundesonen.no

Hei hei...


Muffins..

Recommended Posts

Skrevet

Jeg heter altså Anette.. Er 25 år og bor rett ved Gardermoen! Bor i et gammelt trehus med stoooooor hage utenfor som hundene får "kjørt" seg hver dag.. Masse løpeplass! ;)

Har 2 chinese crested! En powder puff hanne på snart 1 år og en liten naken jente på 12 uker... Kjører Norge rundt for å være med på det meste av utstilling.. Dette er noe vi trives med hele gjengen! :P

Er også mamma til 2 barn, en rotte og 2 katter.. For ikke å glemme han jeg er kjæreste med! Han syntes i starten av vårt forhold at mine hunder var EKLE.... Tenk å kalle bebisene mine for dette da!! <_< Nå er han ansatt som "løpegutt" for diverse cc-oppdrettere... :P Tror han trives!

Nå om dagen koser vi oss på forskjellige badesteder for SOMMEREN ER JO HER! Yuuhuuuu.... :P

Skrevet

Hei og velkommen hit!

Må jo si meg enig i at det er utrooolig digg med stor hage :P Har en irsk ulvehund jeg bare slipper ut av døra, så raser hun fra seg på plenen :P Bor på gård, så jeg er glad jeg har alternativet..

Håper du vil trives her, så får du bare spørre dersom det er noe du lurer på angående forumet og/eller dets funksjoner.

Husk også å se igjennom retningslinjene, du finner dem i den lille menyen øverst på siden, under banneret ;)

Skrevet

Hei! Velkommen hit! :P utrolig kul rase du har da!

Jeg har jo den kuleste rasen i hele verden... :P Neida.. Men jeg trives godt med de og de er fantastisk morsomme når de setter igang! Rasen har vokst seg KJEMPEstor i Norge de siste årene, og det blir bare flere og flere.... På NKK Drammen for noen helger siden var vi jo 45 påmeldte cc`r... Det er mange det.. :P

Tusen takk for alle koselige "velkommen-meldinger"... Her blir det nok ikke vanskelig å trives! ;)

Skrevet

Jeg har jo den kuleste rasen i hele verden... :) Neida.. Men jeg trives godt med de og de er fantastisk morsomme når de setter igang! Rasen har vokst seg KJEMPEstor i Norge de siste årene, og det blir bare flere og flere.... På NKK Drammen for noen helger siden var vi jo 45 påmeldte cc`r... Det er mange det.. :)

Tusen takk for alle koselige "velkommen-meldinger"... Her blir det nok ikke vanskelig å trives! ;)

Hei hei :)

Jeg var faktisk å så på i CC ringen på NKK Drammen! Hvordan gikk det med dere der?

Skrevet

Hei hei :)

Jeg var faktisk å så på i CC ringen på NKK Drammen! Hvordan gikk det med dere der?

Jeg stiller jo ikke mine bebiser jeg.. Den ene har en ballestein og "lille prupp" er ikke gammel nok ennå!

Men var med en "oppdrettervennine", eller hva jeg skal kalle henne.. :) Men henne gikk det vel og bra..

BIM med CACIB... Yuuhuuu.... Fornøyde vi! ;)

Skrevet

Velkommen hit også Anette :angry: Dette er et koselig forum ja, men vanskelig å henge med i svingene, skjer så mye her..*ler*..

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...