Gå til innhold
Hundesonen.no

Hei!


Lene

Recommended Posts

Skrevet

Snubblet tilfeldigvis over dette forumet i kveld, å her så det ut som det var koselig å vere.

Er 22 å er eier av en Briard gutt og e Alasan Husky jente for øyeblikket.

Har hatt Schæfer før og Kinesisk Nakenhund...som dere kan se på avantaren min.

Vet ikke helt hva mere jeg skal si jeg..... :)

Skrevet

Jeg kjenner igjenn bildet av den vakkre hunden din fra et annet forum anne. :wink:

De jeg har nå heter Ozzy og Nora.

Schæferen jeg hadde het Cherie og Kineseren het Casper.

Har også andre dyr, en katt som heter Hugin, 3 taranteller og fisk.

Venter på katt nr. 2 nå å så har jeg en to årig datter så her er det liv. :)

Skrevet

Oi det er jo litt av et dyreliv :) Så koselig da ! Keg har et 250 l akvarium, men etter flytting har jeg ikke fått startet det opp enda, skal ha malawi chiclider oppi der :D

Klem fra Michelle & Askepott :(

Skrevet

Hei Lene og velkommen til forumet. Har vært inne på hjemmesiden din, den var kjempeflott :)

Takk for hilsnen i gjesteboken min også. Fikk dessverre ikke til å legge igjen poteavtrykk i din :-( . Det er noe helt tullete på maskinen min for tiden, aner ikke hva som skjer. Men håper å få ordnet det snart.

Ha en fin helg !

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...