Gå til innhold
Hundesonen.no

musikk..haha


MarieR

Recommended Posts

Skrevet

haha, må bare le av meg selv! holdt på og fiksa musikk på sia til ask og det ente i dette : aha: take om me, elton jhon: cirkle og can you feel the love to night, aqua: mr. Jhon, beatels:yesterday...uffameg...nå kan du spørre hvordan det ligger an med musikksmaken min..hehe..liker disse sangene borsjett fra aqua..hihi..måtte nesten le..fortidens store artister, som nå nesten ingen liker..uff.. :)

fressten noen som vil lage banner til siden min? :wink:

ha en fin helg!!!!

Skrevet

Beatles er jo tøffest da. Jeg mener, hvem liker ikke Beatles? Går det an, liksom...

Likte Aha og Elton John før, men nå er jeg bare sur på Morten Harket (og derfor Aha), og lei av Elton John.

Edit: Kan fikse banner for deg hvis du vil det.

Skrevet

ja!!! :) gjør det du ingvild :) tuusen takk! hihi

elton jhon har en del fine sanger, det samme gjelder beatels og take on me er faktisk bra synns jeg.. :)

Skrevet
ja!!! :) gjør det du ingvild :) tuusen takk! hihi

elton jhon har en del fine sanger, det samme gjelder beatels og take on me er faktisk bra synns jeg.. :)

Mine yndlinger (av de som står der)

Beatles - "Yellow Submarine," "Yesterday" og "Obla-di-oblada-da"

Aha - "Take on me"

Elton John - "Can't you feel the love tonight?"" <---- Den er jo best, da :oops:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
    • Da ville jeg jo ha byttet madrass, men kanskje ventet til du har fått litt mer kontroll på problemet. Det er veldig mange ting som spiller inn her. Aktivitetsnivå og hverdagslydighet generelt, får hundene det de trenger av aktivisering og trening, har de grunnleggende hverdagslydighet inne, osv.  Når de har lært seg at det hjelper å begynne å bjeffe midt på natten er det nok en større jobb å snu det, men ikke umulig. En mulig måte å trene de til å sove et annet sted er å legge en madrass i nærheten der og sove i samme rommet, men adskilt med grinder. Det forutsetter først at de er trygge og slapper av i sengene sine i utgangspunktet. Dette krever masse trening av hundene både sammen og hver for seg. Det er vanskelig å gi veldig spesifikk hjelp uten å ha sett hundene. Det kan være du har nytte av å få hjelp av en hundetrener/adferdskonsulent for å legge en plan. Hvis du ikke vet om noen du kjenner og stoler på kan du lete her: https://atferdskonsulenter.no/finn-konsulent/hund
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...