Gå til innhold
Hundesonen.no

musikk..haha


MarieR

Recommended Posts

Skrevet

haha, må bare le av meg selv! holdt på og fiksa musikk på sia til ask og det ente i dette : aha: take om me, elton jhon: cirkle og can you feel the love to night, aqua: mr. Jhon, beatels:yesterday...uffameg...nå kan du spørre hvordan det ligger an med musikksmaken min..hehe..liker disse sangene borsjett fra aqua..hihi..måtte nesten le..fortidens store artister, som nå nesten ingen liker..uff.. :)

fressten noen som vil lage banner til siden min? :wink:

ha en fin helg!!!!

Skrevet

Beatles er jo tøffest da. Jeg mener, hvem liker ikke Beatles? Går det an, liksom...

Likte Aha og Elton John før, men nå er jeg bare sur på Morten Harket (og derfor Aha), og lei av Elton John.

Edit: Kan fikse banner for deg hvis du vil det.

Skrevet

ja!!! :) gjør det du ingvild :) tuusen takk! hihi

elton jhon har en del fine sanger, det samme gjelder beatels og take on me er faktisk bra synns jeg.. :)

Skrevet
ja!!! :) gjør det du ingvild :) tuusen takk! hihi

elton jhon har en del fine sanger, det samme gjelder beatels og take on me er faktisk bra synns jeg.. :)

Mine yndlinger (av de som står der)

Beatles - "Yellow Submarine," "Yesterday" og "Obla-di-oblada-da"

Aha - "Take on me"

Elton John - "Can't you feel the love tonight?"" <---- Den er jo best, da :oops:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Enig! Heftig lyd er no go for meg også
    • Da snakker vi en helt annen arbeidskapasitet, tilnærmet border collie. Men hvis det er aktuelt, så ja. Og så har de MYE lyd. Mer enn de andre lapphundene. Jeg synes de er dritfine, men lyden (og røytingen) hadde vært uaktuell for meg.
    • Lapsk vallhund kanskje? Kjenner ingen personlig, men kjenner til en oppdretter, og forstår det slik at det er mer å hente der enn hos finsk og svensk
    • Korthåret collie var det første som slo meg. Gjeterhundtype men stort sett avlet som selskapshund nå. Røyter en del, men er ganske førerorientert og spennende rase. Generelt vil du se på raser som er avlet for å samarbeide med fører. Det er noen typer jakthunder som ikke skal jobbe selvstendig, men på førers kommando, f.eks, apporterende o.l., som typisk retrievere og spanieler. Og så har du gjeterhunder som er de klassiske som er forholdsvis førerorienterte og lette å trene, men som også krever en del både fysisk og mental akvitisering. Så kommer det litt an på om det spiller noen rolle med bjeffing, for eksempel. Dansk/svensk gårdshund har en del jaktinstinkt men er også ganske førerorientert og lett å trene. Finsk og svensk lapphund, mye pels, mye lyd, litt mer selvstendig enn mange gjeterhunder, men morsomme hunder. Schapendoes, pumi, tibetansk terrier, bearded collie kan være alternativer. 
    • Hvilke av de sjeldne mellomstore hundene passer best til å trene lydighet og å gå skogsturer med? Skriver sjeldne da jeg er ganske kjent med de som er mest populære. Gjerne med minst mulig jakt siden jeg ikke skal trene jakt og ønsker at hunden skal gå løs på turer hvis den blir lydig nok. Pelsstell betyr ikke noe og vakt betyr heller ikke noe da vi bor på bygda. Ønsker hunderase mellom 10-30 kilo da jeg ikke har styrke nok selv og jeg ikke ønsker altfor stor hund. Kanskje prøve agility også.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...