Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvor mange har skaffet seg hundesonen klær?


Djervekvinnen

Hundesonen klær  

44 stemmer

  1. 1.

    • Ja klart det!
      4
    • Nei vil ikke ha
      19
    • Skal ha senere
      21


Recommended Posts

Guest Per Olav
Skrevet
Hvor mange her har nå skaffet seg hundesonen klærne fra butikken? og har ADMIN investert i hver sine t skjorter? :)
Hundesonenklær?

Lavest akseptable her i huset er Armani.

--

Per Olav

Skrevet

Hundesonenklær?

Lavest akseptable her i huset er Armani.

--

Per Olav

Jøss. Og jeg som lett så for meg deg i hundesonenundertøyet!

Har ikke for øyeblikket, men har tenkt å kjøpe noe senere når økonomien er litt mer under kontroll.

Skrevet

Jeg har ikke kjøpt for jeg tror ikke at de t skjortene vil se så fin ut på meg :) Og dessuten har jeg ikke penger til det nå..

Skrevet

Ja det virker ikke som at butikken går så veldig bra egentlig. hehe. De har vel bare fått solgt noen få plagg tenker jeg. Espen: var dette med butikk egentlig lønnsomt?

"Jentebutikk"... :(

Bare den sorte t-sjorta som kunne vært aktuell for meg...

*Har lurt på*

Har dere regnet på det.?

Eksempel : Om man bestiller 4plagg, å da må få de sendt som 4pakker for og unngå toll...

Blir det ikke dyrere med 4ganger så mye i porto (ekspedisjonsgebyr?) i forhold til å tolle varene.?

sånn gennerelt ved bestilling om det bare er 2 plagg også... :)

Skrevet

Hundesonenklær?

Lavest akseptable her i huset er Armani.

--

Per Olav

Hehe - jeg ser det for meg - på fullt driv gjennom skauen med pelsen - i Armani B)

Skrevet

Har vurdert å kjøpe men jeg synes t-skortene ser så små ut(vil helst ha minst XXL jeg da, foretrekke å svømme i klærene fremfor tettsittendes klær :) )

Skrevet

Jøss. Og jeg som lett så for meg deg i hundesonenundertøyet!

Har ikke for øyeblikket, men har tenkt å kjøpe noe senere når økonomien er litt mer under kontroll.

Signerer den.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
    • Hvilket navn er finest av Emmy, Lilly eller Sally?
    • Det er variasjon i egenskaper innad i rasen, men generelt vil jeg påstå at Hovawarten er mer samlet mentalt. De skal ha arbeids- og samarbeidslyst. Til forskjell fra mange av gjeterne kan de nok virke litt sta og egenrådige, men mitt inntrykk er at det veldig ofte er fører som ikke har knekt koden for å motivere til samarbeid med en hund som gjerne arbeider selvstendig. Det som gjør at jeg tror hoffen kan passe deg ut i fra din beskrivelse av ønsker er: - "atletiske og friske bruksschäfere der «mykere» egenskaper vektlegges" - Hoffen er en generelt frisk rase, med en funksjonell bygning. Det finnes dessuten et enormt helseregister hvor det er god oversikt over forskjellige sykdommer.  -  "Hunden som jeg ser etter er atletisk og lett, elsker å bruke nesen til f eks smeller, fungerer bra til lydighet, veldig lite skarp og ikke like mye drifter og «heithet» som hos de heftigste bruksschäfere, men ellers med forventede egenskaper av en schäferhund i en sunn kropp." - dette er for meg egentlig essensen av en hoffe. De er veldig alsidige uten å være ekstreme, og perfekte som aktive familiehunder med kapasitet for langt mer. De er atletiske og holdbare (noe variasjon i størrelse er det). Elsker å bruke nesa og trener gjerne lydighet. Den gjennomsnittlige hoffen har lite skarphet. De har (og skal ha) en del drifter, men de aller fleste er mer moderate enn de heftigste bruksschäferne. Det en skal være klar over, er at det er en vokter. De skal dog ikke vokte på alt og alle. Mine følger for eksempel gjerne med på det som skjer utendørs, men varsler kun i veldig spesielle tilfeller (hvis det plutselig står en ukjent hund på gårdsplassen eller om det er unormal aktivitet på natta). De reagerer for eksempel ikke om det banker på døra. Lager ikke lyd når jeg kommer hjem eller om noen de kjenner kommer inn uanmeldt når jeg ikke er hjemme. Vet ikke hvor du holder til, men send meg en PM om du har spørsmål og/eller eventuelt ønsker å møte en eller flere hoffer så skal jeg finne noen i nærheten av deg
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...