Gå til innhold
Hundesonen.no

Finn tre hundesonen hunder!


Mud

Recommended Posts

Skrevet

I den nye utgaven av Canis er det bilde av hele tre hundesonen hunder som tilhører tre forskjellige brukere...

De som kan navngi navnet på alle tre hundene OG eierene (eventuellt brukernavnet) først får et "Klikk" og et vått belgernuss. (eventuellt et blåmerke på hendene..)

OBS.De fire brukerene som snoket i bladet mitt på OODK treningen i går kveld får ikke delta i konkuransen.

Skrevet

Vipsen: du er så nære så nære..men det er ikke bilde av Hilde der ;) Og så ønsker Loke seg noen hundenavn før han veiver med tenna sine... Kan vel gi et lite hint og si at den ene hunden står hans hjerte veldig nær?

Skrevet

Det er i alle fall Missy til Fanny, også Pax til Thomas også er det en til. Jeg får bla gjennom en gang til og se... Du er sikker på at det ikke er en av dem på side 7? ;)

Neivel. Storm og Nidar er vel ikke bekjente av Loke, og eierne er vel heller ikke her på sonen... Hm. Er det Likka, på side 25?

Skrevet

Westminister: KLIKK! ;)

Blåmerke, eventuellt hundesikkel, sendes i posten iløpet av uken...

Loke er selvfølgelig dødsstolt over at dama hans er blitt fotomodell B)

Skrevet

Flere bekjente der da :P Xitron og Torill (gul Hoffe) Og Sanni (korthårscollie som er verdensmester i klapre med tennene på komando), men de er ikke sonen hunder og så er de (iflg Loke) ikke like lekre som Likka ;)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er veldig vanskelig å si hva som er "bedre" uten å vite hvordan forutsetningene ser ut. Hvis det er hjelp til rasevalg du vil ha så er det kanskje greit å lage en egen tråd til det med informasjon om hvilken erfaring du har med hund, hvordan hverdagen din ser ut, hvor mye aktivitet vil hunden få, har du planer om noe målrettet aktivitet/sport osv. Hvilke kriterier har du mtp. lyd, pelsstell, støvsuging, størrelse på hunden?  Med denne informasjonen er det lettere å gi råd om en rase som kan passe til ditt potensielle hundehold. Det er helt sikkert flere raser som kan passe kriteriene, og mange som ikke gjør det. 
    • Svarer dere begge to her. Ser at dette kanskje er en god grunn til å vurderer andre raser. Kanskje Aussie eller Collie er bedre?
    • Har ofte erfaring med at de jeg spør på utstillinger eller andre stevner bare roser hunderaser helt og forteller kun det positive. De jeg snakka med på messen var kun positive til rasen.
    • Jeg har møtt noen fine individer, men ikke nok til at jeg tenker at rasen er en fin og god brukshund. Alt for mye merkelig mentalitet ute å går, og allergi og hd
    • Hunder lever fint med tre ben, jeg ser ikke at en amputert tå vil utgjøre store problemer for en såppas sprek rase. Hvis hunden ellers er frisk og sprek ville jeg gjort det, selv om den er godt voksen. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...