Gå til innhold
Hundesonen.no

Drektig...?


Marianne

Recommended Posts

Skrevet

Tequila er nå parret, hun er ca 3 uker på vei. Jeg vet jo ikke ennå om hun er drektig, men jeg syns hun er veldig anderledes i adferden. Det varierer veldig om hun er kosete eller ikke. Noen dager vil hun bare være i fred og andre dager skal hun helst ligge under huden min hele tiden.. Hun er mye roligere, sover mye og er ikke så leken. Hun får noen "kuler" innimellom hvor hun skal leke,men det er ikke så ofte som før og det varer heller ikke så lenge som vanlig. Hun har også litt variabel matlyst... Så det er tydelig at det er noen hormoner ute å går! (Nesten som å ha en fjortiss i hus...! :D)

Snakket m en dyrlege og han sa at jeg kunne komme med Tequila når hun er ca 4 uker på vei for å ta en blodprøve sånn at jeg vet m sikkerhet om det blir bebiser eller ikke. Tenker at jeg tar prøven 12 mai(da får jeg lønn og har bursdag!!! :D) Så det blir spennende! Gleder meg ihvertfall masse!!! :):D:D

Skrevet

Lykke til!

Du må da være veldig spent! Sleng deg ned i stolen forran dataen med en gang du kommer inn døren og fortell oss nyheten!

:)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...