Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

ikke bare du som trudde du blingset...

men han er moderator ja ... hehe

bra det er fler som innrømmer at man blingser :)

Skrevet

Gratulerer som moderator, tror virkelig du passer til jobben. ;):)

Takk :-)

Jeg anser meg selv som en objektiv person og jeg tror jeg kanskje har en fordel -- at jeg kommer fra annet miljø enn hundeverden (ingen forhåndstanker, o.l. mot firmaer/folk, o.l.).

Gratulerer ;)

Takk ;)

Gratulerer ;)

Takk ;)

Gratulerer med din stilling.. :P hehe.

Takk for din gratulasjon.. :P hehe.

Skrevet

Grattis som ny moderator, hoho, jeg skrev faktisk morderator først :o:)

en morderator ja, det er vel ikke fullt så hyggelig? :P

men takk ja!

Skrevet

Dette er ikke ment å være frekt, bare slik at det er klart i tilfelle nett-kommunikasjonstrollet dukker opp. Jeg er bare så innmari nysgjerrig av meg (yrkesskade...):

Hvorfor blir Olav moderator så kjapt, og hvordan pokker har han klart å bli seniormedlem etter bare to uker her inne?

*nysgjerrig og imponert*

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Jeg følger med på lynkart hver gang men det kan snu fort. Og det tar ett stykke å kjøre hjem om jeg ser det er ille. Det er også ofte det er meldt torden og Lyn og jeg blir hjemme med hundene også kommer det ikke torden og Lyn i det hele tatt.
    • Det er så dumt fordi man aldri vet hvor mye torden og Lyn som kommer akkurat her jeg bor. Vanskelig å vite hvor heftig det er meldt. Går det an å se det ett sted? Jeg kan dessverre ikke ta dem med meg i bilen da de hører det enda bedre i bil. 
    • Det kommer vel litt an på hvor heftig det er meldt. Min totalt skuddtrygge hund ble redd for raketter og andre høye lyder (typisk ryggelyd fra lastebil o.l.) etter at naboen sprengte stein på tomta mens hundene var alene hjemme. Vi var ikke varslet. Så hvis det er meldt fare for lyn og torden akkurat der du er ville jeg nok vurdert å tatt dem med meg eller blitt hjemme. Men "kanskje et lyn i stort område" i løpet av dagen er nok ikke så farlig. Du kan jo også følge litt med på lynkart.no.
    • Det høres ut som du har vært gjennom mye. Jeg håper du får hjelp til å håndtere dette, og at det hjelper å dele. Jeg tenker at å ha en hund ved siden av seg, uansett størrelse, i slike situasjoner er verdifullt.  Fint å høre at ting begynner å løse seg!
    • De fleste steder i Norge nå er det nok ikke for varmt. Prøv å gå barbent selv?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...