Gå til innhold
Hundesonen.no

Ny layout/Design ferdig :)


Tine

Recommended Posts

Skrevet

bare litt på sida det bildene lixom er teipa men ingenting er likt da alikevel :P ellers har jeg en god fantasi selv og :) da har jeg fikset litt igjenn må gjerne komme den kritikk :P

Skrevet

For min del kunne du gjerne ha droppet å ha det der disney fonten på teksten på førstesida. Synes det ble ulesbart. Greit nok og ha den fonten på menyen og overskriftene :D

Skrevet

Om det bare er hos meg vet jeg ikke, men bildene til høyre på forsiden er over teksten. Dessuten er det mange av undersidene (eller hva de nå heter) som ikke virker. Men kjempefin side da.

Skrevet

Om det bare er hos meg vet jeg ikke, men bildene til høyre på forsiden er over teksten. Dessuten er det mange av undersidene (eller hva de nå heter) som ikke virker. Men kjempefin side da.

Slik er det her også..

Fin side ellers.. :D

Skrevet

ja jeg hvet at dere med firefox har det problemet dessverre:( men jeg skal prøve å få fikset det på en måte :D sidene kommer på plass i løpet av uka er ikke ferdig ennda ;)

Skrevet

Bildene til høyre hopper ut og over teksten når man har 1280*1024 oppløsning, sett dem inni kolonnen så slipper du problemet :)

Problemet er at hun bruker frontpage :S

I den opprinnelige koden jeg skrev, var det paragrafer inni en kolonne.

Nå er det layers, som "svever" over tabellen.

Slett følgende i koden til index:

<div style="position: absolute; width: 164px; height: 561px; z-index: 1; left: 734px; top: 158px" id="layer1">

</div>

ikke slett det som står imellom!!

videre, ser jeg du har klart å rote litt på bunnen der:

<STYLE>

</STYLE>

<!--

body {

SCROLLBAR-ARROW-COLOR: #000000;

SCROLLBAR-BASE-COLOR: #7e9aaf;

SCROLLBAR-FACE-COLOR: #;

SCROLLBAR-HIGHLIGHT-COLOR: #7e9aaf;

SCROLLBAR-SHADOW-COLOR: #7e9aaf;

SCROLLBAR-TRACK-COLOR: #7e9aaf;

}

-->

(må slettes)

Skrevet

Problemet er at hun bruker frontpage :S

I den opprinnelige koden jeg skrev, var det paragrafer inni en kolonne.

Nå er det layers, som "svever" over tabellen.

Slett følgende i koden til index:

<div style="position: absolute; width: 164px; height: 561px; z-index: 1; left: 734px; top: 158px" id="layer1">

</div>

ikke slett det som står imellom!!

videre, ser jeg du har klart å rote litt på bunnen der:

<STYLE>

</STYLE>

<!--

body {

SCROLLBAR-ARROW-COLOR: #000000;

SCROLLBAR-BASE-COLOR: #7e9aaf;

SCROLLBAR-FACE-COLOR: #;

SCROLLBAR-HIGHLIGHT-COLOR: #7e9aaf;

SCROLLBAR-SHADOW-COLOR: #7e9aaf;

SCROLLBAR-TRACK-COLOR: #7e9aaf;

}

-->

(må slettes)

Jeg sletta den kodene du sa og bildene la seg helt nede på midten av bunnen... skal vel ikke være sånn?

Guest Vicky
Skrevet

Siden er kjempeskjønn! Det bildet hvor Papillonen ser ned på siden er utrolig herlig :D

Skrevet

Sia di ble kjempefin :D

Men du må gi en tittel til siden din :D

Den heter bare untitled Document...

Ellers, pen og oversiktelig :D

Gjesteboken signert! (kanskje en annen farge på den forresten, det ble litt feil farge i forhold til resten av siden...) bare et lite tips altså :D

Skrevet

Har fikset teksten da men men, kanskje jeg skifter etter hvert skal lage meg ny layout om noen mnd :D

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har gått helt fint med tispen min, ho spiste andre dagen mer normalt og nå spiser ho som før igjen. Ho går veldig bra også er veldig aktiv nå både før også etter fjernet stingene så tror det er temmelig individuelt det der egentlig fra hund til hund. Tispen min har endelig lagt på seg mer igjen også etter operasjonen da ho gikk ned i vekt før operasjonen ettersom tilstanden så det begynner bli veldig bra 😊
    • Har nylig vært gjennom det samme med min tispe på snart 9 år. Hun var for det meste i sengen sin den første uken, så vi gå henne våtfor og vann ved sengen (hun nektet å spise tørrfor, så hun fikk vårfor i ca 10 dager). hun beveget seg litt mer etter 7 dager, men ble ikke seg selv før stingene ble tatt av
    • Dette avhenger nok en del av individ, men jeg tenker nå at både puddel og bichon-rasene er gode alternativer. Jeg mistenker at puddel generelt er mindre sære enn bichon, men de har også sine særegenheter. Jeg vil anbefale dere å dra på utstilling eller rasetreff for de ulike rasene og møte ulike individer og oppdrettere og eiere av alternativene, så får dere litt mer følelse med hvordan de er. En del av de små terrierrasene kan også være allergivennlig. De er strihåret og må nappes. Men de kan også være en del striere, ha mye jaktlyst og krever mer aktivitet.
    • Det kan være verdt å prøve ut ulike fôrtyper, men også gi lakseolje som tilskudd. Hvis hunden allerede er sensitiv så kanskje prøve ut sensitiv-fôr fra noen merker? RC er stort og kommersielt, og er nok helt greit fôr. Selv brukte jeg svenske Robur kombinert med Vom de siste årene og var veldig fornøyd med det. Acana og Orijen er populære merker som er ganske bra. 
    • Hei! Jeg har en Engelsk Toy Terrier gutt på litt over 4år. Han mister nesten all pels på vinteren for så å bli litt bedre på sommeren. Har pels på hodet og labber og litt på ryggen. Men han er så å si nakenhund nå. Pratet med ei som hadde samme problemet med sin Dvergpincher. Men så var det ei venninne av hu som passet hunden i en måneds tid. Og hun hadde visst byttet ut fôret og hunden hadde plutselig fått fin pels over hele. Hun husket ikke hvilket fôr det var, men hun trodde det ble solgt på butikken. Jeg bruker Royal Canin Small Dogs. Og det hadde hun og brukt, men hun synes ikke det var et bra fôr... Har en gutt til som har helt fin pels. De spiser de samme tingene. Ingen av de tåler noe med and i, de blir skikkelig dårlige i magen av det. Lurer på om det er noen andre som har hatt samme problem med sin hund og funnet en løsning?  Det skal sies at han er veldig følsom til vaskemiddelet vi bruker når klærne hans vaskes så vi bruker Nautral for det er det mildeste jeg har funnet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...