Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Nå er jeg så spent på hva svaret er på konkurransen. Jeg lot være å svare fordi jeg klarte rett og slett ikke å bestemme meg. valget stod mellom to raser. (og jeg ville ikke bruke så mye penger på å svare begge deler) Så jeg lurer på hva svaret er! Får håpe det ikke var noen av de jeg tenkte på da :icon_redface::D

Skrevet

Riktig svar vil komme idag klokken 8.00 stadig mulighet til og delta altså!

Kan si så mye at av alle som har stemt har EN riktig svar. Gode muligheter til og vinne hvis du klarer og gjette riktig svar altså!

Skrevet

Hey... kan vi ikke vente til 20:30 da? For da er jeg hjemme også :) Espen... Vi sender vel en melding til den som har vunnet slik at vi får Nicket vedkommende bruker på forumet...?

ja, kan vi ikke vente til 20:30? Da er idol ekstra ferdig :D

Guest Christine
Skrevet

ja NÅ er jeg nysgjerrig her, og speent da :)

*hviske svaret i øret mitt?*

Skrevet

bah, og jeg som utelukka Manchester Terrier fordi den ikke har ståører! :)

Blir det flere konkurranser?

Skrevet

Viste det! Skulle ha sendt melding. :D

Var enten manchester terrier eller dverg pinscher men siden m.terrieren er sjeldnere så følte eg det var den.

Gratulerer du som vant. :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...