Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Nå er jeg så spent på hva svaret er på konkurransen. Jeg lot være å svare fordi jeg klarte rett og slett ikke å bestemme meg. valget stod mellom to raser. (og jeg ville ikke bruke så mye penger på å svare begge deler) Så jeg lurer på hva svaret er! Får håpe det ikke var noen av de jeg tenkte på da :icon_redface::D

Skrevet

Riktig svar vil komme idag klokken 8.00 stadig mulighet til og delta altså!

Kan si så mye at av alle som har stemt har EN riktig svar. Gode muligheter til og vinne hvis du klarer og gjette riktig svar altså!

Skrevet

Hey... kan vi ikke vente til 20:30 da? For da er jeg hjemme også :) Espen... Vi sender vel en melding til den som har vunnet slik at vi får Nicket vedkommende bruker på forumet...?

ja, kan vi ikke vente til 20:30? Da er idol ekstra ferdig :D

Guest Christine
Skrevet

ja NÅ er jeg nysgjerrig her, og speent da :)

*hviske svaret i øret mitt?*

Skrevet

bah, og jeg som utelukka Manchester Terrier fordi den ikke har ståører! :)

Blir det flere konkurranser?

Skrevet

Viste det! Skulle ha sendt melding. :D

Var enten manchester terrier eller dverg pinscher men siden m.terrieren er sjeldnere så følte eg det var den.

Gratulerer du som vant. :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...