Gå til innhold
Hundesonen.no

Kan noen hjelpe meg med å finne mailadressen til kommunen?


Guest Christine

Recommended Posts

Guest Christine
Skrevet

I går ble jeg og veninna mi innelåst på et idretts anlegg, med 2 meter høye gjerder noen plasser, og 10 meter andre plasser, med piggtråd over. Mannen som låste så oss , og sto å så lenge på oss.

Hundene frøys og var veldig slitne. Mannen bare kjørte vekk, uten å bry seg.

Vi fant et lite hull i et gjerde, som var 40 cm høyt, og det var ikke særlig lett for en Vorsteh på 72 cm, og Milo å komme seg under der. Vi kom oss ut til slutt.

Er så utrolig sinna nå! Han så oss godt, og det hjelper ikke stort at han nesten kjørte på hunden min :D

I mot at han er fra kommunen så skal jeg sende mail til de og kreve en forklaring...

*grrrrr*

Noen som kan hjelpe seg med og finne en mail adresse? :rolleyes:

Helst til kommunen , der alle hendvendelsene skjer

Skrevet

Jeg hadde ringt... Så ber du om å snakke med han mannen :D Slik at han må forklare seg sikkelig :D

Off, hørtes ikke noe kjekt ut <_<

Guest Christine
Skrevet

Jeg hadde ringt... Så ber du om å snakke med han mannen :D Slik at han må forklare seg sikkelig :D

Off, hørtes ikke noe kjekt ut <_<

skulle gjerna ha gjort det. Men er ikke så tøff når jeg snakker med folk :D

Skrevet

Et godt råd når du egentlig skal være litt sint på øvrigheter.

*Ha alle (tørre, korrekte) fakta klare, lag gjerne ei liste

*Presenter deg med fullt navn

*Snakk rolig, med en saklig stemme ikke vær sint.......

*.....selv ikke når du forteller hvor skuffet du er på slutten av samtalen og hvor mye du håper at du slipper å møte slik behandling igjen.

Det er viktig å si i fra, nemlig.

Guest Christine
Skrevet

Har nå sendt mail til kommunen..Og jeg vil så gjerne ha en unnskyldning fra han mannen...

Guest Christine
Skrevet

Huff, så ekkelt da. Håper du får en ordentlig unnskyldning fra de. Og fortell hvordan det går da. :D

Mhm..Var veldigt ekkelt :D

Skal si i fra når jeg får svar, hvis jeg får svar da :D

Guest Christine
Skrevet

Jeg sendte mail til kommunen ang. båndtvang. Tror dere jeg fikk noe svar? Neida.. Argh.

Huff..Såndt er irriterende. De er jo på jobb hver dag. Så hvorfor bare drite i en mail?

Min mail sendte de bare vidre... :D

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...