Gå til innhold
Hundesonen.no

Valpegjengen 2023


Stjerneskinn
 Share

Recommended Posts

  • 7 months later...

Jammen ble det ikke valp på meg gitt? Ikke fra det oppdrettet som jeg først planla, og ikke det hårlaget jeg vanligvis foretrekker? Men har skikkelig trua på denne karen!! Har ikke hatt en så harmonisk flokk på lenge, så fremtiden ser lyserosa ut

  • Like 2
Lenke til kommentar
Del på andre sider

1 hour ago, LØJ said:

Jammen ble det ikke valp på meg gitt? Ikke fra det oppdrettet som jeg først planla, og ikke det hårlaget jeg vanligvis foretrekker? Men har skikkelig trua på denne karen!! Har ikke hatt en så harmonisk flokk på lenge, så fremtiden ser lyserosa ut

Nå ble jeg først litt overrasket og lurte på om du hadde fått en til, helt til jeg leste hele innlegget. Godgutten. ?

  • Haha 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

:whistle: En viss fare for at jeg blir med her eller 2024 ja. 

 

Jeg manifesterer ei superbra blå tispe til meg selv. :aww: Så får vi se om og hva og eventuelt når de dukker opp. ? Kortis igjen, venter i spenning på løpetid hos tispa. Så kryss fingrene folkens! 

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Fin tradisjon! Har ikke pleid å sette noen spesielle mål for hundeholdet, men kanskje det kan hjelpe på motivasjonen for ulike ting. Så, her er mine ikke så ambisiøse mål for resten av 2025 (om enn litt sent, hehe): - Har en del hundebøker liggende som jeg gjerne vil komme gjennom. Jeg leser igrunn lite bøker generelt, så blir ganske fornøyd hvis jeg kommer gjennom 2 i løpet av de neste 5 månedene - Sydney har muligens ikke så altfor lenge igjen, så hovedmålet blir å gi henne en så god pensjonisttilværelse som mulig og gjøre mitt beste for å holde henne i god helse.
    • Ja, det ble tre dager av 2025 det... Så her må det oppdateres med nye mål for 2025 for frøken Lilje: Blodspor: - Starte AK Nosework: - LGT - Merkeprøve(r) Kurs: - Passering - Nesearbeid (spor/søk) - Apport for moro skyld?    
    • Mitt forslag er å døyve smertene med en ny valp eller en voksen omplassering med en gang hun går, så slipper du ha det helt ****** alene. Jeg har prøvd begge deler. Det var mye bedre for meg å ha fokus på ny hund med en gang enn å få tid til å savne. De er jo alltid der i minnene og en savner dem, men en ny som krever oppmerksomheten tar den verste brodden ut av smertene. Personlig kunne jeg aldri hatt en ny som liknet for mye. Det blir awkward for meg. Andre velger samme homogene rase om og om igjen. Jeg synes ihvertfall det er langt bedre å ha ny hund å ta meg av med en gang, enn å være uten i lengre tid.
    • Haha, kattejaging er nok ekstremt krevende. Men jeg var impornert over Grisha Stewart som fikk en jack russel til å ikke jage ekorn ved bruk av BAT (behaviour adjustment training, egentlig et litt teit navn på en metode siden mye trening er nettopp for å justere adferd, men det er nå det det heter). 
    • Han har helt rett! Når de er over 10 får de lov å gjøre som de vil! (I min bok)
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...