Gå til innhold
Hundesonen.no

Hundemodeller


pippin
 Share

Recommended Posts

Hei!

Vet ikke om det passer å lage denne tråden akkurat her men! Lurte på om det var noen som har valper som kunne tenke seg å stille opp på en shoot i nærmeste fremtid? Helgen om to uker (31.jul-2.aug) for eksempel? 

Pga koronaen har det vært veldig rolig på fotofronten så det hadde vært moro åå få tatt litt hundebilder igjen! :) Eventuelt om kanskje noen flere ville samles med et par hunder og folk med kameraer så kan man ha en liten fotoseanse i byen eller skogen? Vet det er flere som er interessert i å lære mer om hundefoto så da kunne man jo benytte anledningen til å lære og lære bort tips rundt dette? Typ sonentreff med fotoworkshop eller noe hehe! :P 

I Oslo et sted :) 

Hvordan er interessen for dette? 

Endret av pippin
La til lokasjon
  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg vet om noen som akkurat har hentet seg en liten svart fieldjente! Kanskje de vil? 

Ellers er jeg veldig med på foto-meet up! Kunne gjerne lært mer og fått inspo!

Endret av Orca
  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Oooh! Vi skal på ferie til Oslo i det tidsrommet og det hadde vært gøy om du vil prøve deg på en pelsball og å fått lære litt av deg!! Ta kontakt på Instagram isåfall, jeg er ikke så ofte her  ☺️

 

 

Endret av HeleneFS
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Åååå sorry alle sammen, men det ble fjelltur denne helgen... Måtte gripe sjansen da muligheten tilbød seg (vanskelig for en uten bil å dra noe sted). MEN! Jeg er GJERNE med på noe senere! Det kommer jo flere helger. Så hadde vært veldig koselig å få til noe! :) 

 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Anbefaler deg å prøve huken multisele, det er den eneste jeg har prøvd som min hund klarer å trekke i uten å bli hes. Har prøvd ulike trekkseler men huken multisele er det eneste som fungerer her. Bor du i Oslo eller nærheten kan du få prøvd størrelser hos Brukshunden, men du får kjøpt på nett også. 
    • Enig med siste her, lildog har jeg prøvd og den var helt ubrukelig. Jeg er veldig fornøyd med tracktive, har den på begge hundene og katten. Kan være litt treig til å finne posisjon noen ganger, men uansett raskere enn både lildog og mitt spor som jeg også har prøvd. 
    • Tja, min forrige hund måtte ha små måltider gjennom hele dagen, ellers ble hun kvalm og spydde hun magesyre. Det feilte henne ikke noe utover det at magesekken ikke tålte å bli helt tom. Det hunden jeg har nå sultestreiket i sitt tidligere hjem og kunne gå dagevis uten mat. Hun klarer seg like fint på ett stort måltid daglig som flere små. Jeg har prøvd OMAD selv, og jeg klarer faktisk ikke å spise ~2000 kalorier (som er mitt dagsbehov for vedlikehold) på ett måltid. Fasting kan sikkert være positivt for noen individer i noen tilfeller, men jeg tror absolutt ikke det er noe som passer for alle.
    • Det var lenge siden! Hvis du faktisk skal ha noe særlig sol og varme så er det sør-Spania som gjelder. Kanariøyene hvis du vil være værsikker. Det kan være ganske hustrig ellers i sør-Europa, og husene der er jo ofte ikke laget for vinter og ikke spesielt godt isolert. Heller ikke i Spania, forsåvidt. Kanskje se på feriehusutleiere som Novasol og den type ting?  Tenker du å fly eller kjøre? Det blir jo fort dyrt å fly tre store hunder fram og tilbake i cargo.
    • Jeg har begynt å se etter sydendestinasjoner pga helsa, og tenker at hvis jeg blir ufør så blir det å tilbringe vintrene der nede. Jeg vil ha noe veldig rolig, ei hytte ved et stille fjellvann med bare en dagligvarebutikk i nærheten hadde funka, liksom, men jeg sliter litt med å orientere meg. Er det noen som har forslag til feriedestinasjoner for ei litt pysete dame med to mellomstore (alaskan husky og storpuddel) hunder? 🙈 Pris har en del å si, jeg vil helst ikke blakke meg 🙈
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...