Gå til innhold
Hundesonen.no

Mardina og Teo April EFIT


Mardina
 Share

Recommended Posts

Bildet kan inneholde: en eller flere personer og innendørs

Vi kvikner til liv i 09:00-tiden :) 

Bildet kan inneholde: hund og innendørs

God morgen! sier Teo :D 

Bildet kan inneholde: hund og utendørs

Vi er ute å lufter oss og Teo nyter litt sol, før vi går inn igjen :D

Ingen bildebeskrivelse er tilgjengelig.

Setter på en vaskemaskin med klær...…

Bildet kan inneholde: mat

.…. mens jeg spiser litt frokost :)

Bildet kan inneholde: hund og innendørs

Og Teo fortsetter å sole seg :D:D 

Bildet kan inneholde: skjerm og innendørs

Ser litt på tv, men jeg.... 

Ingen bildebeskrivelse er tilgjengelig.

.…..skriver handleliste :) 

Ingen bildebeskrivelse er tilgjengelig.

Henger opp klesvasken :) 

Bildet kan inneholde: skjerm

I 12:00 tiden sitter jeg å sikler på ny tlf :D

Bildet kan inneholde: telefon og skjerm

.…...og ny tlf ble det gitt :D:D:D:D

Bildet kan inneholde: hund

I 13:00 tiden setter vi oss i bilen, for å dra på tur :) 

Bildet kan inneholde: hund, tre, utendørs og natur

På tur i Hokksund i nydelig vær :D

Bildet kan inneholde: utendørs

I 14:00 tiden drar jeg på butikken å handler :) 

Bildet kan inneholde: skjerm og innendørs

I 15:00 - 16:00 tiden er jeg hjemme igjen og slapper av litt :) 

 

Resten av EFIT'en glemte jeg, men det var ikke mye som skjedde. Spiste middag og så litt på tv utover kvelden :) 

  • Like 4
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Jeg er enig med resten. Om man har økonomi selv til dekke mye er det jo veldig bra!   Dyrlege prisene har økt ganske så mye de siste årene da så det jeg betalte for operasjon av kreft kul i 2016 til forrvge hunden min var ca det samme jeg nylig betalte til hun jeg har nå for ørerens under lett bedøvelse og blodprøve 11300-,   Jeg har ikke økonomi til ikke ha forsikring med de prisene som er nå. Har hatt Agria siden 2006 og er godt fornøyd med de.Har ikke brukt de så alt for mye men,endel har det jo blitt. Årssummen øker jo jevnt og trutt der også selv om rasen jeg har ike er den dyreste forsikre. Var på litt over 4000,- for 8 år siden nå er den på 8000,-
    • Med tanke på ønske om terapihund, hundesport og familieliv så tenker jeg jo at retrieverene, eventuelt engelsk springer spaniel eller storpuddel, er generelt gode alternativer. Husk også at barn under 16 ikke skal ha selvstendig ansvar for hund. Det er litt rom for tolkning der, men jeg ville ihvertfall gjort en seriøs vurdering på hvordan barnet vil takle og håndtere en uventet situasjon på tur, om hunden kommer seg løs og skremmer noen, blir angrepet av en annen hund, jager vilt e.l.
    • Hei! Vi er en familie på 6, 4 barn fra 15år til 1år. Jeg er hovedsakelig den som har lyst på hund, og det vil nok jeg som hovedsakelig har ansvar for både luftig og trening. Håper også at de to eldste på 15 og 12 skal kunne lufte uten problem. Jeg har tidligere hatt flere hunder i hus, blant annet Border Collie, Rottweiler, Dobermann-blanding og Chihuahua. Jeg trives nok best med hunder i gruppe 1, men ønsker meg nå noe mer stødig, uten for mye risiko for mentale brister, vokt osv.  Jeg kommer nok heller ikke til å være like aktiv på trenings fronten, selv om jeg har et ønske om både lp og agility på hobbybasis.    Hunden vil hovedsakelig være familiehund, og være en del av hverdagskaoset, med masse lek og moro, følging på fotballtreninger, en joggetur i ny og ne, lengre turer i helger. Min store lidenskap er hund, så mentalttrening vil bli lagt inn litt hit og dit innimellom.    Den må tåle besøk, nye situasjoner og helst ikke ty til bjeffing ved hver minste ting. Vet at dette er ting som også må trenes på, men ønsker en rase der det er 90% sjanse for å lykkes enn 10%. Hvilke raser tenker dere kan passe inn hos oss? Har også en drøm om å utdanne denne hunden til terapi hund, men det vil tiden vise.
    • Har gjensidige og de er hvertfall aldri noe tull med!
    • Wohoo, da har løpetiden endelig startet! 🥳  14 mnd gammel
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...