Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Har hunden din en favorittbamse? Vis frem!! :heart:

Ymse sin favoritt er giraffen Jeff. Den er med overalt. Ymse tar den stort sett med på jobb. Sover alltid med han og kooser med den :lol:

Han ødelegger stort sett leker, men ikke Jeff :wub:

 

IMG_20180905_220041_111.jpg

20180901_111514.jpg

20180828_160445.jpg

20180817_183609.jpg

  • Like 15
Skrevet
29 minutter siden, Kaja skrev:

Har hunden din en favorittbamse? Vis frem!! :heart:

Ymse sin favoritt er giraffen Jeff. Den er med overalt. Ymse tar den stort sett med på jobb. Sover alltid med han og kooser med den :lol:

Han ødelegger stort sett leker, men ikke Jeff :wub:

 

IMG_20180905_220041_111.jpg

20180901_111514.jpg

20180828_160445.jpg

20180817_183609.jpg

Her blir alt ødelagt, men må bare si HERLIGHET SÅ SØTT! :wub:

  • Like 1
Skrevet

Jeg måtte dessverre fjerne alt av bamser, pipeleker (og crocs sko) siden malteseren så på dem som valpene sine. 

Den eneste "kosebamsen" vi har nå er en varmeflaske vi ligger inntil på kalde dager. :innocent:

  • 2 weeks later...
Skrevet
5 minutes ago, litchi said:

Kong bamsen med pip er favoritten her i huset :wub: Han har allerede klart å ødelegge mye leker, men denne tåler visst en del riving og sliting :ahappy:

41703347_273106539986856_2197171617841283072_n.jpg

Ymse har en sånn også, den var favoritt lenge før gris overtok :lol:

Nå er det bare Jeff som gjelder

  • Like 1
Skrevet

Vi fikk med en giraffbamse som hadde vært i valpekassen når vi hentet henne. Den var vært en stor favoritt. Så kjøpte vi en billig bamsesak med tauarmer på coop mega som har overtatt førsteplassen:lol: alle andre bamser dør innen 5 minutter. hun har tydeligvis en ting for haler. Hun sutter på alle halene til bamsene sine.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...