Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet (endret)

I et forsøk på å minke sekkene med fleece i skapet, så har jeg lagd opp endel hundeleker i forskjellige varianter.
Disse er til salgs, mye mulig det kommer flere innen kort tid :lol: 

Pris er per stk, eventuell porto kommer i tillegg.
Kan selvsagt tas med til felles arrangementer eller hentes i Larvik.

IMG_6235.thumb.JPG.27f1806e150a4f0539f8d1a56691036b.JPG
3M - ca. 60cm - kr 30
1 Rød, orange, lys grønn
2 Rød, hvit, lys grønn
3 Rød, hvit, orange
4 Orange, hvit, lys grønn
5 Lilla, rosa, lys blå (x2)
6 Rød, hvit, blå (x3)

IMG_6246.thumb.JPG.96fd8c894f2203782de13c6ddcd73a97.JPG
3S - ca. 35-40cm - kr 20
7 Lys blå, orange, rosa
8 Grå, orange, rosa

3L - ca. 105cm - kr 40
9 Lys grønn, orange, rosa
10 Lys grønn, blå, grå

IMG_6258.thumb.JPG.0675a3632a26b278dcd19f6f98c2391b.JPG
4M(+) - ca. 35-40cm - kr 40
Ekstra stramt knyttet

1 Sort, hvit
2 Blå, lys blå, hvit
3 Rosa, rød, lys blå, hvit
4 Orange, lys grønn, grønn, lilla
5 Rosa, grå, orange, lys blå

IMG_6267.thumb.JPG.f4101c5e9d00164d634ba7bb9e74335b.JPG
4M - ca. 35-40cm - kr 40
5 Blå, grå, lilla, grønn - SOLGT
6 Blå, sort, hvot
7 Rød, hvit, blå, grå
8 Hvit, eggeskall
9 Grå, orange, rosa (x2)
10 Grå, lilla, grønn

IMG_6274.thumb.JPG.d51ae3f7de5ab299846bb8b23725793a.JPG
4M(-) - ca. 35-40cm - kr 40
Ekstra løst knyttet

11 Hvit, rød
12 Sort, lilla, grønn, blå

4S - ca. 20-25cm - kr 30
13 Orange, rosa
14 Orange, rosa, lys grønn hvit

IMG_6280.thumb.JPG.54072f72df23103775a2be478ff64755.JPG
4L - ca. 75-80cm - kr 60
15(-) Hvit, lilla, grønn
16 Orange, rosa, grønn
17 Sort, hvit, grå
18 Hvit, lys blå, lilla
19(+) Blå, grå, lys grønn, hvit - SOLGT

 

Endret av maysofie
  • Like 2
  • 4 weeks later...
Skrevet

Jeg har endel av disse igjen, da de fleste har bestilt leker etter deres preferanser. Vi skal på lydighetsstevne 8. april i Porsgrunn og agilitystevne helga etterpå på Melsom, om noe ønsket medbrunget :ahappy:

Har i tillegg to seler som er tiltenkt salg, en Rogz valpesele og en Hurtta Y-sele, må bare få ordnet bilder.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Fosterfugler har jo navn, og *hvis* jeg skulle ende opp med egne ville det nok enten blitt en foster som blir værende, eller uansett adoptert. Men det er denne avveiningen med å kunne reise bort mens jeg fortsatt er i stand til det da.
    • Ja, til fosterhjem!! Er alltid behov for det. Du er jo allerede i gang med læring ser jeg😄 Har du tenkt navn ennå...😜
    • Haha, det blir nok meget lavterskel. Jeg vil jo helst ha pelsdyr, men selv kaniner eller hamster er for krevende (og jeg vil ha noe som er våken om dagen). En stor utfordring blir også dette med reising, selv om vi per i dag har en dyrepleier som leier i kjelleren vi kan spørre om hjelp. Mest aktuelt er kanskje å være fosterhjem for fugleteamet.no, da kan jeg reise bort om vinteren og ha fugler om sommeren.  Men ja, de er følsomme og intelligente dyr, som også krever sitt. Plass, og helst frivflyvning (inne), og så er det tusen ting man må være forsiktig med. Pyrolyse og teflon er frarådet i hjem med fugl, for eksempel. Selv mistenker jeg det er litt forskjell på en ettromsleilighet i en blokk og en stor enebolig med god ventilasjon, men forsiktig må man jo uansett være. Jeg har allerede lært at de vanlige frøblandingene som selges til fugl er "fast food" og at de egentlig skal ha pellets som er laget av insekter, mineraler osv. Og noen dager tenker jeg at jeg orker ikke mer ansvar for dyr. Jeg har hage, om jeg ikke orker å stelle den og noen planter dør er det ingen krise. Dyr er det verre med.  Vi får jo låne litt iblant også. Jeg skal heldigvis passe kanarifugl en måned til, så får vi se hvor lei jeg er etter det.
    • Fulger er veldig spennende dyr! Håper du finner en god vei inn i "miljøet". Også gleder jeg meg til nerdetråder om hvordan aktivisere/mosjonere/fore fugl. Du har jo hageplass nok til stort utebur (om det er innafor da, kan jo ingenting om sånt jeg), er vel viktig med variasjon for fugler også, så kan de få litt uteliv når forholdene er rett... Oi, kjente jeg ble litt engasjert nå😄  
    • Det kan jo være det. Den våkner av at du er oppe og sliter med å finne roen igjen etterpå kanskje. Det er ikke uvanlig at det kommer perioder med mer stress eller usikkerhet eller hvor hunden ikke hører etter el. Så i utgangspunktet hadde det ikke bekymret meg noe særlig, men du som eier og som den som kjenner hunden godt må jo kjenne litt på om du tenker det kan være noe mer eller noe annet, for det kan jo også skje. Isåfall får man jo vurdere en tur til veterinær.  Men sannsynligvis bare en periode som går over igjen. Blir hunden veldig urolig ville jeg forsøkt å ha den inne med meg for trygghet og lukket døra for å begrense muligheten til å tasse rundt.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...