Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet


Scott er familiehunden for meg og foreldrene mine? Han blir 8 år, så godt voksen?Han elsker mat, pinner, bamser, mennesker, tur og være i hundebarnehagen ? Han er alltid i godt humør, og hvis man kommer hjem etter en sliten dag finner han alltid en måte å få deg til å smile på?❤ Han kan mye og en del triks, men han er også en "skal bare" hund. Eksempel hvis man roper på han så skal han bare snuse på noen lukter først, bare sjekke ut hva det er først, bare hilse på den personen der så kommer jeg ?? Han finnes bare snill og god ?❤

En ting som er litt rart er at han er ikke redd fyrerkeri i det hele tatt, men han tror støvsugeren er ett monster som skal drepe han ??? 

20171013_125048-01.jpeg

20170728_183513-01.jpeg

20170223_130238-01.jpeg

20171219_201643.jpg

20171124_125547.jpg

20171007_142112_003_01.jpg

20171007_141807.jpg

20161106_160202.jpg

20160608_160450.jpg

20160526_191626_005_01.jpg

20160903_165721.jpg

  • Like 7
Skrevet
7 minutter siden, Mardina skrev:

Så fin! :wub: De sjokolade brune Labrador'ene er aller finest, synes jeg :D

Jeg syns også de brune er finest :wub: Var på grunn av meg det ble en brun labrador i familien ?

5 minutter siden, Kangerlussuaq skrev:

Fin herremann :) Vet du hvor han er fra / hvor han er kjøpt?

Var fra en dame som heter Hilde Knudsen men husker ikke helt hvor. Men det kan jeg finne ut av? står vel sikkert noe i papirene hans vil jeg tro, eller så vet nok mamma det ?

Skrevet
2 timer siden, Piglet skrev:

Fin labbis-gutt! Tror kanskje det er en retriever-ting, min golden er også en skal-bare-hund. :lol:

Hehe:D? Da er det nok en retriever ting ??? 

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...