Gå til innhold
Hundesonen.no

Bruker hundevalper for å smugle...


Yakine

Recommended Posts

Skrevet

Helt avskyelig.

Så desperate kan mennesker bli. Utrolig at noen vil operere inn 3 kg heroin i en liten valpemage!

Her er bilde av en valp som ble brukt til narkotikasmugling, stakkars liten.

1138834040660_169.jpg

Skrevet

ja! stakars liten tass... blir sååååå lei meg når jeg hører og ser sånn... teite mennesker

sånne mannfolk skulle fått tre kg heroin operert inn i lille mannen sin de...

EDIT: de smugler mennene jeg snakker om...

Skrevet
:) nå blei jeg veldig lei meg.. at det går ann å være så grusomme :P stakkars små hundevalper må svi for at mennesker er så gråidge og egoistiske :P
Skrevet

Hørte om dette på nyhetene imorges. Hvor kyniske å griske går det an å bli.? 3kg heroin i en valp?! Huff :)

:P skutt skulle de vært,ikke valpene altså :P

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Enig, "gamle erfaringer" er vanskelig å bli kvitt. Skal ikke mye til hos oss heller før gammelt grums flyter opp. Bra hun får oppfølging av fagfolk, som sikkert hjelper med å holde fokus på hunden som ER og ikke hunder som VAR🌸
    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...