Gå til innhold
Hundesonen.no

Slette profilen.


Guest HestHundKatt
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, julnil said:

Det er fullt mulig å slette alle innlegg til en bruker her inne.

På Equiforum får folk slette personlige tråder etc uten problem, og om noen vil forsvinne helt fra forumet, så lenge de ikke har så mange innlegg som har så mye å si for gode informative tråder, så setter vi oss slettes ikke på bakbena om de ønsker å slette dette også

Det er ingen som sier at det ikke går ann.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 1 month later...
  • Svar 110
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ikke slett deg da, vær så grei! Du er en flott person her på forumet, starter diskusjoner og bidrar aktivt.

Hvorfor er det et problem? Nå varierer det såklart, men om noen som har vært såppas aktive som du trekker deg ut av forumet, er det ikke da fair at man fortsatt kan se hvem som har bidratt i de ulike

Et annet poeng er at man i noen tilfeller kommer på at "postet ikke hubbhubb noe saklig om akkurat det der?", eller "hadde ikke hubbhubb en hund med akkurat det problemet?", så kan man ikke søke opp b

Posted Images

Guest Yellow

Jeg ønsker gjerne å få profilen min deaktivert for å lage meg en ny. (Har ingen ting imot at det står "Guest Yellow" på mine tidligere innlegg.)

Det er nå en uke siden jeg fikk beskjed om at slettingen/deaktiveringen er under behandling, så lurer på hvordan det ligger an?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

51 minutes ago, Yellow said:

Jeg ønsker gjerne å få profilen min deaktivert for å lage meg en ny. (Har ingen ting imot at det står "Guest Yellow" på mine tidligere innlegg.)

Det er nå en uke siden jeg fikk beskjed om at slettingen/deaktiveringen er under behandling, så lurer på hvordan det ligger an?

Hvorfor vil du lage deg en ny profil?

Det er uansett mot reglene, lager du en ny profil så vil den bli slått sammen med den gamle. Men det er sikkert mulig å spørre om å få bytte brukernavn, om det er det du ønsker.

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Just now, simira said:

Hvorfor vil du lage deg en ny profil?

Det er uansett mot reglene, lager du en ny profil så vil den bli slått sammen med den gamle. Men det er sikkert mulig å spørre om å få bytte brukernavn, om det er det du ønsker.

Rettelse, reglene sier: det er ikke lov å ha mer enn én profil. Det betyr at hvis du sletter din gamle, og lager en ny, bryter du ikke reglene. Det er flere medlemmer som har slettet seg ørten ganger og kommet tilbake ørten ganger, de bryter ikke reglene. Det er to aktive kontoer samtidig som er regelbruddet. Det er også forskjell på å deaktivere profil, eller slette profil. Slik jeg har fått det forklart på PM fra moderator, her direkte utklipp fra hva moderator har skrevet:

Quote

Hei Kanger,

vedrørende din PM om sammenslåing av nye og gamle kontoer. Det stemmer at vi slår sammen kontoer, men dette er ikke mulig når kontoen er helt slettet (og ikke kun deaktivert). Dette er grunnen til at aktuelle kontoer ikke er slått sammen - det er ikke mulig.

 

Med vennlig hilsen

Moderatorteamet

Altså slås kun deaktivert konto sammen med ny konto. Ikke slettede kontoer. Yellow er derfor i sin fulle rett til å slette en konto og så lage en ny en, etter dagens regler, uten å få slått sammen gammel og ny.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

1 hour ago, simira said:

Hvorfor vil du lage deg en ny profil?

Det er uansett mot reglene, lager du en ny profil så vil den bli slått sammen med den gamle. Men det er sikkert mulig å spørre om å få bytte brukernavn, om det er det du ønsker.

Jeg får meg ny hund nå og ønsker bare rett og slett "å starte med blanke ark" og kvitte meg med den gamle profilen jeg opprettet som 19-åring (tror jeg det var). Og det er som nevnt ikke imot reglene. :) 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Lett å gå i surr med gamle og nye regler her... men jeg synes uansett det er veldig trist at folk føler behov for å slette historikken sin. Selv om den er gammel så er det interessant å kunne følge og vite hvem en person er, selv om man ikke nødvendigvis mener de samme tingene nå som for 10 år siden. Jeg opplever stadig oftere å lete etter en interessant tråd om et tema der jeg vet en bruker sa noe lurt om en hund eller rase eller noe annet, og ikke finne det igjen fordi brukeren er slettet (ja, innleggene eksisterer, men er mye vanskeligere å finne). Men, valgfritt er det jo.

  • Like 2
Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 6 months later...
  • 8 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er ingen grunn til å ikke bruke tørrfôr som godbiter ellers også, det er jo bare mat, så lenge hunden vil ha det. Og vær for all del ekstremt forsiktig med AI. De stiller ikke vesentlige spørsmål som en veterinær vet å spørre før man behandler en hund. Kildekritikk er fint, men det kommer helt an på hvilke kilder man bruker. Og har lov til å bruke. Så enten er AI-en trent på ulovlig materiale, eller så har den et begrenset spenn av kilder. I tillegg er det ekstremt stor forskjell på hundehold i ulike land, så selv forutsetninger for forskning og råd fra profesjonelle vil variere stort.
    • Altså hvorfor har ikke jeg tenkt på dette?!  Så genialt med AI altså👏🏻  Har snakket med vetrinær igjen i går, og vi skal forsøke med Hills sitt allergifor:) Vi startet overgang i går og lillemann ELSKET det og «sorterte» maten i skåla for han skulle spise Hills-bitene først🤣  Det som var et kjempepluss var at foret har godbiter med samme ingredienser, så de kunne han få 4 stk av om dagen, selv om han er på eliminasjonsdiett. Så GJETT om det ble fest hjemme i går. Første godbit på mer enn syv uker.  Fikk også sove natta gjennom uten magetrøbbel og i morres var avføring fast og fin!    Har skikkelig tro på at dette skal bli bra🫶🏻 OG når vi forhåpentligvis starter provokasjonsdiett om noen uker så skal vi starte med VOM fra taste!    Tusen takk for gode råd folkens👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Dere er helt supre som tar dere tid til å svare, og nå er vi såå lykkelige i heimen😍    
    • Takk! 🥰 Jeg glemte at det finnes en verden av små butikker utenom gigantene. Du reddet dagen og uka og måneden, og potensielt hele sommeren min. Nettopp vært på kurstime med råfor klabb og klæss og isj, og så ikke veldig lyst på fremtiden. Får hamstre.
    • Et enkelt nettsøk ga meg flere nettbutikker som har det? Ellers så er det flere som har lignende produkter, jeg kjøpte noen veldig gode for noen år siden, men husker ikke merke nå. Var ikke K9.
    • Fortviler, fordi det er tomt for nomnoms 😨 Det perfekte snæck. Smakelighet på høyde med favoritt råfor, men i en konsistens som kan skjæres med ostehøvel, til tynne, store skiver som dekker store deler av tunga og ganen og gir maks bæng for the bucks - verdi per kalori - som belønning. Rene råvarer av dyr, ikke noe vegetabilsk tull som fillere, i verdens mest tasty snæck av en konsistens som ikke klæsser til lomma eller hendene. ..og det er TOMT. Lå to pølser igjen i hylla på K9 Hundesenter i dag. Jeg kjøpte den ene. Tomt.  You don't know what you've got till it's gone. Det der er en uerstattelig belønning. Alt annet er enten for tørt og for lav verdi, og feil form, eller for klæssete og ekkelt og uhygienisk å fare rundt hjemmefra med.   K9 Nomnoms er (var? 💔) den P E R F E K T E treningsgodbit.    Gid noen med litt kundegrunnlag kan pushe på K9 for å få de til å produsere mer av det der. Finnes faktisk ikke andre belønninger av samme kvalitet. Enten må vi nå ned på belønningsverdi, eller jeg må begynne klæsse med å ha Vom og kjøleelementer i lommene K9 Nom Noms  produsert av K9 Hundesenter - Midt-Norsk Kompetansesenter for hund.  Please, please! Noen med litt kundegrunnlag og salgsvolum, push dem for å få produsert mer av det der 🥺    
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...