Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Selger følgende: 

Hundebøker

-Lydighetstrening i teori og praksis (ny pris 511,-): 300 kr

-Kulturkollisjonen mellom hund og menneske (ny pris 298,-): 150 kr

-Klikkertrening for din hund (ny pris 349,-): Selges for 200 kr

-Forstå din hund av Anders Hallgren (ny pris 299,-): Selges for 150 kr

-Retrieveren som Apportør (ny pris 427,-): Selges for 200 kr

-Slipp kontrollen løs: Trygghet og selvtillitt for din hund (ny pris 298,-) av Susan Garrett: Selges for 150 kr

-100% positiv Hverdagslydigjen (ny pris 323,-): Selges for 150 kr

 

Kattebok

-Katten: Atferd og Velferd av Bjarne Braastad (ny pris 319,-): Selges for 150 kr

 

Strikkebøker

-Marius Strikkebok (ny pris 99,-): Selges for 50 kr

-Islandsk Strikk (ny pris 349,-): Selges for 150 kr

-Kofteboken (ny pris 199,- på tilbud for øyeblikket): Selges for 150 kr

-Strikk på nytt (ny pris 339,-): Selges for 150 kr

 

Holder til i Oslo, kan møtes i Oslo sentrum, og kjører regelmessig fra Bærum til Ski og kan derfor levere på den strekningen. Kan også sende mot porto. Om dere synes noen av prisene er for høye eller vil kjøpe flere, kan vi diskutere pris. :) Alle bøkene er i meget god stand (kulturkollisjoner har en liten skade på coveret, men ikke noe som påvirker lesegleden). :)

 

Skrevet
Akkurat nå, Teserere skrev:

Mariusboka selges i de fleste bokbutikker til 99kr.

Takk for beskjed! Søkte bare opp på adlibris, er vant til at de er billigst. Men da endrer jeg så klart. :)

Skrevet
1 time siden, simira skrev:

Du kan sjekke slikt på prisjakt.no, de søker i de fleste nettbutikkene.

Gjorde det, men akkurat den boken lå ikke på prisjakt. :) Tror og håper at prisene ellers er greie, ellers er jeg så klart åpen for bud. :)

  • Like 1
Skrevet
8 timer siden, Turb skrev:

Jeg vil ha Islandsstrikk boka om den ikke er solgt :D

Den er din :) Har det får meg at du jobber på HiOA? I så fall kan vi ordne med å møtes der. :)

Skrevet
Den er din [emoji4] Har det får meg at du jobber på HiOA? I så fall kan vi ordne med å møtes der. [emoji4]


Nei gjør ikke det. Sender deg pm tror jeg har en venninne i Oslo som kan møte deg [emoji4]

Sent fra min SM-G930F via Tapatalk

  • 2 weeks later...
Skrevet
5 timer siden, Cavalierflat skrev:

Da vil jeg gjerne ha den! :) 

Send meg en PM så kan vi avtale å møtes. Skal du for eksempel noe innover til Oslo i nær fremtid? :)

 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det krysser vi også fingrene for. For akkurat nå er vi tidvis ganske slitne her hjemme🤪
    • Jeg er i prinsippet enig i at det er tidlig med løping og sykling, samtidig som jeg som sagt tror det ligger noe i balansen mellom fysisk og mental aktivisering her. Han er definitivt en ekstra utfordring i forhold til normalt, og jeg tipper det vil gå seg til med alderen, men det betyr jo ikke at det ikke bør jobbes med i mellom tiden. Håper dere finner nøkkelen etterhvert!
    • Ja og det prøver vi å jobbe med. Vi bruker langline 10-15 m. Munnkurv har vi trent inn, men ikke brukt mer enn på en tur enda. Venter på en bestilling på munnkurv fra usa som skal sitte bedre. løpe og sykle har vi ikke gjort enda da han kun er 6 måneder. Pleier å vete til de i alle fall er 9-10 måneder før jeg starter med det. vi har både prøvd å kutte ned og øke for å se om det er endring, men ingen forskjell. vi vurderer om det kan være ernæringsmessige årsaker til oppførsel. Men det er vi ikke i mål enda
    • Han trenger ikke å være løs, men jeg lurer på om balansen mellom mental og fysisk trening er riktig for ham. Har dere prøvd å kutte ned på søksarbeidet og løpe eller sykle med ham, eller lengre turer i langline? Bare 5-7 meter langt bånd gir mye mer frihet samtidig som du har kontroll på om han kommer over noe. Hvis han har god nok innkalling så kan jo evt munnkurv være et verktøy mot å spise alt. Det er det eneste jeg kan komme på å ta tak i, hva slags, hvor mye og riktig balanse mellom type aktivitet.
    • Ja det er superlativ rase og en drøm å ha når de fungerer som de skal. Dette er min 3 jakt cocker så rasen er ikke ukjent for meg.   det trenes spesifikk på ro, avslapping på teppe både inne, ute og i bilen. men han blir irritert når han blir fulgt tilbake på plass og ender kun med biting og frustrasjon fra hans side. Han kan å gå på teppet sitt og inn i buret. Men det fungerer ikke når ha blir i modus og han holder ikke mer enn kort tid de gangene han gjør det. Så fortsatt mye igjen å jobbe på.   maten blir brukt til det meste av trening og han fungerer godt når han er i riktig modus. Hovedsakelig skjer dette når han kjeder seg, hvis han får overtenning. Både når han har fått aktivitet og når han ikke får aktivitet. Så han er en liten nøtt og knekke. i aktivitet med voksne hunder fungerer han godt. Tilpasser seg tempo og sinnsstemning. Med valper så går han fort lei etter å10min og begynner heller å bite på oss. Så da må vi ta han bort fra situasjonen. Han får lengre turer i blandt. Men fordi han spiser alt som er på bakken har vi måtte begrense det å være løs etter flere turer til dyrlegen. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...