Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

En ikke-brukt Thera-Paw sko str. T/F. Potebredde: 3 inches, potelengde: 3 3/4 inches. Håndleddstykkelse: Opp til 5 inches. Håndleddslengde: 3 1/2 inches. Les mer om skoen her; http://www.therapaw.com/

The ultra-cushioned interior pad alleviates pain, which reduces lameness, and promotes more even weight distribution. The perforated top sole and eye-hole design allow the paw to breathe, reducing moisture build-up at the injured site. Thera-Paw is easily cleaned by rinsing with warm water. Mild detergent may be used. It air dries in less than one hour, and is ready for immediate reapplication.

100,-?

24977236281_6eb22b3f25_c.jpg

Sele fra EzyDog størrelse S. Brukt en gang. 50,-?

25986871155_6a1251f6cd_c.jpg

Refleksbrystsele. Passet til flat coated retrieverhannhunden da han var rundt 6-7 måneder. Kan kanskje passe en liten tispe? 30,-.

25070546305_714ed72a04_z.jpg

Webmaster: 50,-? Breeders: 50,-?

27055424184_2f67d5a37d_z.jpg

 

Breeder's brystsele i størrelse L (må være en veeeldig liten L, den passet til basenji). 30,-.

24774929970_446248c35a_z.jpg

Flettet hanefot, lite brukt (to litt forskjellige lengder da det var til to hunder av to vidt forskjellige størrelser). 30,-.

23489822916_9a0a174bdd_c.jpg

Refleksvester kan gies bort om du kjøper noe annet. :P

Begge er 35-45 cm over ryggen (har ikke målt, men den gule er lengre enn den oransje).

24443663153_249abc178f_z.jpg

24977233391_4762acedc3_z.jpg

Skrevet

Hanefoten og Webmasteren hvis den passer en vorsteh på 64 cm høyde og 28 kg og den ikke passer til SoppenCamilla sin hund

Skrevet

 

19 minutter siden, Bananen skrev:

Størrelsen på Webmasteren er L. :) Den mangler fleecefôring på stroppen bak.

Tror den passer en Vorsteh på den størrelsen, den passet til Amigo som var en liten goldenhanne på 33 kg.

Har hanefoten enda @lijenta.

Da tar jeg begge deler. JA hvis ikke selen passer for tiltenkt hos Soppen Camilla da

Skrevet
På 18.9.2016 at 1:09 PM, Bananen skrev:

Breeder's brystsele i størrelse L (må være en veeeldig liten L, den passet til basenji). 30,-.

24774929970_446248c35a_z.jpg

Litt usikker på basenjistørrelse, men tror du denne kan passe en kelpie tispe?  Hun er ca 46.5 cm og 18 kg.

 

Skrevet
1 time siden, mokken skrev:

Litt usikker på basenjistørrelse, men tror du denne kan passe en kelpie tispe?  Hun er ca 46.5 cm og 18 kg.

 

Skal se om jeg finner et bilde av den på Kamar når jeg kommer hjem! :) Men jeg mener han var året-to da han brukte den, og han har fra den tiden vært 40-42 cm og 10-11 kg.

Skrevet
2 timer siden, Bananen skrev:

Skal se om jeg finner et bilde av den på Kamar når jeg kommer hjem! :) Men jeg mener han var året-to da han brukte den, og han har fra den tiden vært 40-42 cm og 10-11 kg.

Har du mulighet til å måle brystreimen for meg? (Fra ende til ende).

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kan jo være det. Den våkner av at du er oppe og sliter med å finne roen igjen etterpå kanskje. Det er ikke uvanlig at det kommer perioder med mer stress eller usikkerhet eller hvor hunden ikke hører etter el. Så i utgangspunktet hadde det ikke bekymret meg noe særlig, men du som eier og som den som kjenner hunden godt må jo kjenne litt på om du tenker det kan være noe mer eller noe annet, for det kan jo også skje. Isåfall får man jo vurdere en tur til veterinær.  Men sannsynligvis bare en periode som går over igjen. Blir hunden veldig urolig ville jeg forsøkt å ha den inne med meg for trygghet og lukket døra for å begrense muligheten til å tasse rundt.
    • Det er gull verdt ja å finne en gruppe, side eller lignende hvor man finner folk som har bra informasjon å dele. Så kan man sparre litt med ekte folk istedet for å måtte finne ut alt på egen hånd.  Kan ingenting om fugl dessverre, annet enn at det er fine (og litt krevende) dyr på sin egen måte. Veldig spennende da 😁
    • Det kommer jo en del brukere inn her som har fått sin første hund, eller planlegger å kjøpe hund, og ikke kan noe særlig fra før. De fleste her svarer så godt vi kan, og har ganske mange års erfaring etterhvert. Og de fleste av oss er vel klar over at vi ikke startet ut som eksperter, vi heller, og har lært av våre feil opp giennom tiden. Det er mye å lære og navigere, og ikke minst å gjenkjenne god og dårlig informasjon og råd. Nå er jeg selv i den situasjonen. For de som ikke har vært lenge på forumet så er jeg altså kronisk syk med ME. Jeg har vært frisk nok til å drive aktivt med hundesport i mange år, men blitt gradvis dårligere. De siste årene med hundene var det stort sett korte turer, og nå er jeg for syk til å ha hund igjen etter at de vi hadde ble gamle. Derfor har jeg begynt å se på fugl som mulighet for litt selskap hjemme. Jeg passer en kanarifugl nå, og prøver å lære meg mest mulig om fuglehold. Og det er jamen ikke lett! Jeg hadde undulater som tenåring (litt sammenlignbart med de som vokste opp med hund som barn?), men mye både holdninger og kunnskap har jo endret seg siden den gang. Det å finne grupper å stille spørsmål i (jeg er ikke på Facebook), finne miljøer, og lære meg å se hva som er gode og dårlige kilder til kunnskap er virkelig en jobb.  Det er veldig interessant å være "på den andre siden" av det jeg vanligvis er. 
    • Hunden min på 9 måneder har plutselig begynt å bjeffe og å stresse om natta. Jeg må ofte på do om natta og etter jeg er ferdig så bjeffer hunden på alt og alle. Bjeffer for seg selv og går urolig i huset. Er dette spøkelsesalderen? Tenåringsfase?
    • Shit, 17 år, det er virkelig en brukbar alder.    Kjipt når det blir sånn. Håper det går seg litt til igjen. ❤️ 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...