Gå til innhold
Hundesonen.no

Får ikke lagt ut bilde.


Recommended Posts

Guest *Kat84*

Flott med en tilbakemelding! 
Jeg har prøvd å gå inn på mapper på PC og inn på bilder på Facebook, og hvis man høyreklikker og velger "kopier" så går det an å lime inn i forumet her :) 

Jeg har fått det til et par ganger i hvert fall. En enkel løsning på problemet inntil videre ;) 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 weeks later...
  • Svar 90
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Problemet er nå løst!

Hei @simira @Ozzy @*Kat84* @Kaja, Jeg har undersøkt, men finner ikke ut av de. Har nå kontaktet forumleverandør for å høre hva de sier. Serveren er på ingen måte full Beklager at det tok litt t

Hurra  Da fungerte det 

Posted Images

32 minutter siden, RAH skrev:

Jobber fortsatt med saken. Denne bugen var vrien. Håper på en løsning ASAP.

Jeg skjønner ikke krisen, jeg altså - det er jo bare å laste opp bilder et annet sted og linke til dem :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

8 minutter siden, Siri skrev:

Jeg skjønner ikke krisen, jeg altså - det er jo bare å laste opp bilder et annet sted og linke til dem :)

Men hva med oss som er så lite tekniske så vi ikke får til det? :lol:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Akkurat nå, Stine skrev:

Men hva med oss som er så lite tekniske så vi ikke får til det? :lol:

De kaller vi bare kløner :lol: Når selv JEG greier det, da greier de fleste det altså :D
Det er jo bare å klikke opp bildet man vil legge ut, høyreklikke, kopier bildelinkadressen - og lime den inn her. Så fikser forumet resten :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Akkurat nå, Siri skrev:

De kaller vi bare kløner :lol: Når selv JEG greier det, da greier de fleste det altså :D
Det er jo bare å klikke opp bildet man vil legge ut, høyreklikke, kopier bildelinkadressen - og lime den inn her. Så fikser forumet resten :D

Jeg klarer det på pc'en, men ikke på mobilen :lol:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Da er problemet løst igjen.

Det lages nye mapper hver måned hvor bildene lastes opp. Det var noe galt med rettighetene. Håper at problemet er ordnet for godt. Det får vi evt. vite 1. august.

Har satt opp dette i kalenderen min :)

hyperchewzbone.jpg

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 3 months later...
Guest *Kat84*

@RAH

Det går an å laste opp bilder nå, men får feilmelding og beskjed om at jeg bare kan laste opp 15.ett-eller-annet MB.  
Og når man skal oppdatere bildetråder blir det fort litt lite. 

Skulle det ikke være mulig å laste opp 100 MB av gangen her? 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest *Kat84*
Akkurat nå, RAH skrev:

Jeg lastet akkurat opp 11 bilder på tilsammen 25 mb. Er du sikker på at det ikke er noe med en av filene dine? Hvor stort er det største bildet? 

De er ca 6 MB hver. 
Det går an å laste opp ett og ett. Eller to og to. 
Men ikke flere enn det. 

 

IMG_7692.JPG

IMG_7707.JPG

IMG_7601.JPG

IMG_7698.JPG

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hvilken nettleser bruker du? Er du på mobil eller desktop?

Det fungerer når jeg velger alle. Så lenge jeg ikke klarer å reprodusere problemet er det vanskelig for meg å gjøre noe med det. I og med at det virker for meg og ikke for deg kan det se ut som det er noe lokalt hos deg @*Kat84*.

Jeg har testet i siste versjon av Chrome på min Mac.

 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest *Kat84*

Jeg bruker PC, og Opera nettleser. 
Bildene kommer fra kamera, ikke mobil. 

Rare greier det der. Men det er sikkert noe midlertidig som går over snart da :) 

Takk for at du sjekker ut i hvert fall :) 

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
    • Nå har frøken Lilje, usikker omplasseringshund, bodd hos meg i 3,5 mnd. Hun begynner å bli ganske husvarm og trygg på meg, men andre hunder og fremmede mennesker som tar kontakt er skumle, så de prøver hun å skremme bort. Det er greit nok, jeg skjønner at det har vært hennes eneste forsvar så langt i livet. Men så har vi en veldig grei og trivelig nabohund som vi har gått litt turer med, og han kjefter hun voldsomt på. I begynnelsen var det helt sikkert usikkerhet, hun ville gjerne følge etter og være nær han på tur, men så snart han snudde seg og så på henne ble det skummelt = bjeffing. Men nå synes jeg nesten det bikker over i bølling fra hennes side, for nå kjefter hun på han nesten uansett hva han gjør. Han er verdens snilleste og lar henne være helt i fred, så det er absolutt ikke noen grunn til at hun skal holde på sånn. Og ikke minst er det fryktelig urettferdig at han skal få så mye kjeft for ingenting. Hva gjør man? Hun er helt klart fryktelig dårlig sosialisert og har godt av å være sammen med snille hunder, men denne oppførselen synes jeg er uakseptabel.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...