Gå til innhold
Hundesonen.no

Blogg og galleri lansert


Recommended Posts

Skrevet

Vi har lansert blogg og galleri for forumet.

Bloggen sliter med det grafiske og ser ikke bra ut, vi jobber med og rette dette.

Språket er på engelsk/norsk og vi jobber med og få en fullstendig oversettelse.

Det går allikevel ann og prøve seg litt frem. :) Galleriet funker optimalt bortsett fra språket som Vipsen har vært veldig flink og oversatt mye av.

Skrevet

Hei..Jeg bare lurer på om jeg kan ha flere album og hvor mye plass jeg kan bruke til bilder i galleriet?

kanskje det står noe om det noen plass men jeg har ikke funnet det(har ikke leita såå mye heller :) )

Kjempefin at dere har ordnet et galleri..Tusen takk :)

Skrevet

Kan noen fortelle meg hva blogg er for noe? :(

Det er som en dagbok på nett.

Akkurat som "brukernes dagbok" her inne. :(

Skrevet

Det er som en dagbok på nett.

Akkurat som "brukernes dagbok" her inne. :(

Ok, takk. Jeg tenkte meg at det var noe slikt ja.

Skrevet

Hvorfor står det ikke "blogg" ved siden av der hvor det står "galleri" "hjelp" "søk" osv, jeg ser bare en liten boks?

Skrevet

Jeg prøvde å lage blokk, men tror ikke jeg fikk det til. Jeg trykka på sendt inn men det skjedde ikke noe. Hvordan får man skrivd i bloggen da? :ph34r:

Nedrest på det du skal skrive står det Entry Options.. Trykk på den og publish... Det var iallefall noe slikt jeg gjore for å få det til

Skrevet

hæ? Finner ikke jeg.

Jeg er kanskje litt dårlig å forklare, men her er bilder av slik jeg gjore det... Vet ikke om det finnes en lettere måte...

bilde14jv.png

Skriv teksten du vil ha og trykk for å poste "Post new Entry"

bilde29ze.png

Trykk Entru Options

bilde36gd.png

Trykk Publish

Men som sagt, vet ikke om det finnes en lettere måte å gjøre det på.

Skrevet

Jeg får ikke til å lage et eget medlemsalbum?!

Fikk til å legge inn bilde, men ikke lage et eget album...

Om du går på kontrollpanel og så under Galleri til venstre i menyen, Dine Album, så kommer det opp :o

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...