Gå til innhold
Hundesonen.no

Hapoo.no ? hjelp


IngridMarie
 Share

Recommended Posts

Hei!

Er det noen her inne som kjenner til nettsiden hapoo.no, evt butikken deres?

Jeg har nemlig bestilt en sele til hunden min der for 2 mnd siden,alt er betalt.

Har ikke mottat varen ENDA.

Jeg har prøvd å sende mail til de uten hell.. De har ikke noe telefon nr ute på nettsiden, så har klart å funnet daglig leder sitt private nr. Har også prøvd å ringe til henne flere ganger og sendt mld uten svar..

Tenker at dette her må være noe svindel.. Men da syntes jeg det er merkelig at de har egen butikk i Stabekk.

Noen som kan hjelpe meg her? Er ganske så fortvilet

På forhånd, takk!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Har handlet derfra uten problemer, men hørt om andre hvor det har tatt lang tid før de har fått varen.

hmm, så merkelig! Står fortsatt på ordren at den kun er bekreftet, ikke sendt.

Hadde vært enklere om det hadde vært mulig å få tak i de som holdt på med denne nettbutikken

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Var mye bedre der før, men nå er det elendig å få tak i folka der og slikt. Kjøpte variocage buret av dem for noen år siden, og fikk ikke kontakt med dem nå i det hele tatt da jeg skulle klage på buret... og hørt om flere som sier det virker dødt der nå.. :S

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Har hatt akkurat samme erfaring.

Bestilte en Hurrta sele, betalte med kort.

De reserverte pengene, selen kom aldri.

Kom på nå at jeg faktisk må sjekke om pengene gikk ut av kortet...

Prøvde å purre flere ganger på mail, fikk aldri noe svar.

Kommer aldri til å handle noe der igjen, det er helt sikkert!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Personlig er jeg veldig glad i bichon-rasene, selv om de krever litt klipping og børsting. Med riktig sosialisering og trening så er de fine familiehunder som kan være med på det meste. Om dere lener mot spaniel så synes jeg personlig at springeren er et bedre valg. Cockeren og de mindre (king charles og cavalier) har mye helseproblemer. De er fine familiehunder, men krever også litt pelsstell. Shetland sheepdog kan være et alternativ. Hvis dere ikke vil ha pelsstell i det hele tatt så ta en titt på dansk/svensk gårdshund. De kan bjeffe når det kommer besøk, går folk på veien, osv. men ikke noe mer enn de fleste andre små raser. De er glatthåret, men røyter da korte hår minst et par ganger i året, som er normalt for alle røytende raser. De er aktive og trenger både fysisk og mental aktivisering, og kan kanskje minne litt om beagle hvis det er utseende som trekker der. Mellompuddel eller dvergpuddel er morsomme og allsidige hunder, de må klippes/børstes.
    • Takk for utfyllende svar og gode råd!  Hvis vi skulle se på en mindre hund, er det noen raser du vil anbefale da?   Hvis vi lener mot spaniel: vil en cocker spaniel eller springer spaniel være et bedre valg? 
    • Har jobbet i kafé tidligere, og etter det jeg kan huske så benyttet vi oss av et spesifikt middel for å bløtlegge bestikk i noen minutter før steamer. Het vel «Dip-It» eller noe sånt.
    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...