Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hvilken av de da? :P Var jo mange å velge imellom!

Rørlegger'n har disse som han bruker på skytebanen når han skyter med rifle. Er de greie? :) Vet ikke om det er noe forskjell på å skyte med rifle vs pistol i forhold til hvilke hørselvern som er best, jeg er helt grønn.

http://www.xxl.no/jakt/jaktutstyr/horselvern/peltor-sporttac-horselvern-jakt/p/9006140_1_style

Skrevet

Hvilken av de da? :P Var jo mange å velge imellom! 

 

Rørlegger'n har disse som han bruker på skytebanen når han skyter med rifle. Er de greie? :)  Vet ikke om det er noe forskjell på å skyte med rifle vs pistol i forhold til hvilke hørselvern som er best, jeg er helt grønn.

 

http://www.xxl.no/jakt/jaktutstyr/horselvern/peltor-sporttac-horselvern-jakt/p/9006140_1_style

De går helt fint :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Skrevet
Hvilken av de da? :P Var jo mange å velge imellom! Rørlegger'n har disse som han bruker på skytebanen når han skyter med rifle. Er de greie? :) Vet ikke om det er noe forskjell på å skyte med rifle vs pistol i forhold til hvilke hørselvern som er best, jeg er helt grønn. http://www.xxl.no/jakt/jaktutstyr/horselvern/peltor-sporttac-horselvern-jakt/p/9006140_1_style
De har jeg, knallfornøyd :) De er jo laget slik at du hører folk som prater helt fint, men den demper smell og skadelige lyder. Du får enklere og billigere enn dem igjen altså, som er helt standard :) Edit: http://www.magasinet.no/jaktutstyr/hoerselvern/peltor-bulls-eye-i-hoerselvern
Skrevet

OT men pistolskyting er artig :D var på skytebane i Las Vegas nemlig :teehe:

Da håper jeg du hadde skikkelig lange negler med bling, kort trang utringa kjole og høye hæler :D

(Noen har sett litt mye på tv :teehe: )

Skrevet

Da håper jeg du hadde skikkelig lange negler med bling, kort trang utringa kjole og høye hæler :D

(Noen har sett litt mye på tv :teehe: )

Jepp, akkurat sånn :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hvor mange gram skal valp på 4 mnd ha på acana? Får ikke 120g til å stemme når han skal ha 160g på andre merker? Vi holder på å bytte fra monster til acana. 
    • Det er veldig vanskelig å si hva som er "bedre" uten å vite hvordan forutsetningene ser ut. Hvis det er hjelp til rasevalg du vil ha så er det kanskje greit å lage en egen tråd til det med informasjon om hvilken erfaring du har med hund, hvordan hverdagen din ser ut, hvor mye aktivitet vil hunden få, har du planer om noe målrettet aktivitet/sport osv. Hvilke kriterier har du mtp. lyd, pelsstell, støvsuging, størrelse på hunden?  Med denne informasjonen er det lettere å gi råd om en rase som kan passe til ditt potensielle hundehold. Det er helt sikkert flere raser som kan passe kriteriene, og mange som ikke gjør det. 
    • Svarer dere begge to her. Ser at dette kanskje er en god grunn til å vurderer andre raser. Kanskje Aussie eller Collie er bedre?
    • Har ofte erfaring med at de jeg spør på utstillinger eller andre stevner bare roser hunderaser helt og forteller kun det positive. De jeg snakka med på messen var kun positive til rasen.
    • Jeg har møtt noen fine individer, men ikke nok til at jeg tenker at rasen er en fin og god brukshund. Alt for mye merkelig mentalitet ute å går, og allergi og hd
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...