Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Drittkvalitet :/

Sent fra min SM-G870F via Tapatalk

Om du vil ha ordentlig trekk som passer til bilen ville jeg kontaktet/sjekket merkeforhandler. Kjøpte de vi har nå på Mekonomen og er fornøyd med de, men de passer ikke helt til setene. Ser at merkeforhandler har dyrere trekk som da er tilpasset.

Skrevet

Mekonomen kan også sjekkes ut, tror de har ;)

Thorshov bilrekvisita, Mekonomen og Skruvat er ting du kan sjekke

Om du vil ha ordentlig trekk som passer til bilen ville jeg kontaktet/sjekket merkeforhandler. Kjøpte de vi har nå på Mekonomen og er fornøyd med de, men de passer ikke helt til setene. Ser at merkeforhandler har dyrere trekk som da er tilpasset.

Snakket med forhandler, og stoppet innom både mekonomen og torshovd idag. Ingen av dem hadde det jeg var ute etter? Jeg mener et helt trekk, som dekker alt i bagasjerommet fra vinduet og ned, ikke matte. Ingen av dem hadde det og jeg finner ingen ting på siden dere :/ Sier jeg feil ord til dem og søker etter feil eller :P ? Tanken har slått meg :lol:

Jeg kjøpte på ebay. 200 kr inkl frakt sånn ca.

Hva søkte du på :) ?

Skrevet

og hva er det svenske ordet :P ?

Kikket på dette på ebay http://www.ebay.com/itm/K-H-Economy-Cargo-Mat-Dogs-Car-SUV-Rear-Trunk-Cover-Quilt-Gray-Travel-KH7878-/301272346787?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item46253b30a3 dritdyrt å sende, men virker jo ok ellers. Skulle likt å hatt mer info og sett hvordan de får "veggene" til å holde seg på plass og sånt så jeg ser om det kommer til å holde seg der eller ikke :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • @Carro92 kan kanskje tipse om noen? Jeg kommer ikke på noen akkurat nå, men har jo møtt noen i tiden jeg var aktiv i hundesport, så mulig det dukker opp noen navn etterhvert.
    • Hei!  Noen som har erfaring med oppdrettere av Whippet på Østlandet som avler robuste og stødige valper? Som har mye (eller mest) fokus på mentalitet, gemytt og personlighet? (Som kanskje ikke bare lar deg velge den valpen du selv vil, men som prøver å matche personligheter?) Eller er ikke dette vanlig blant whippet?   Spør fordi vi er et hjem med barn, og ikke planlegger utstilling.    På forhånd takk for svar😊 
    • Det er nok en helt normal valp dere har. Det er mye arbeid og tålmodighet, og faser man må gjennom, rett og slett.
    • Vi har møttes ute å gått sammen på litt avstand før de har fått lov til å være løse og leke sammen. Han er ikke spesielt interessert i andre hunder. kan legge til at han er en hun med litt lite tegn. Går fra null til hundre. Han kan ligge å sove og Bergan våkner er det første han gjør å bite, og da voldsomt og ikke kose biting. Vi har ofte skjønt at dette er et tegn på at han må på do og prøver å ta han ut før dette skjer. Vi prøver også å få lagt han, avledet han før han blir overtrøtt, med noe varierende hell. Som sagt går han fra 0-100 når det først starter. vi har vært hos dyrlege og utelukket at det er noe galt. 
    • Når dere er med andre valper, har dere gått litt tur sammen først uten å hilse, eller bare sluppet de sammen for lek? Det er ofte litt voldsomt for dem, og bedre om de får bli vant til hverandre på trygg avstand og tid til å lese hverandre først, før de leker.  Ellers er det nok bare å være konsekvent og holde ut, siden tannfellingen knapt har startet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...