Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Disse tingene gjør ingen nytte liggende i hundeskuffen min, så jeg håper noen andre kan ta det i bruk!
Frakt kommer i tillegg på alle tingene, eller det kan hentes hos meg utenfor Horten (Nykirke).

Myndehalsbånd 30cm, vasket over med magisk svamp og ser så godt som nytt ut.
Nypris 300,-
Selges for 150,-

2015-05-28%2017.07.54.jpg

2015-05-28%2017.03.38.jpg



Regn og vinddekken 27 cm i ryggen

27 cm i ryggen.


Det er vind- og vannavstøtende (vanntette glidelåser) med polstring på innsiden av glidelåsene.
Fargen på det første bildet er mest representativ for hvordan det ser ut.

Dekkenet sitter VELDIG fint på og jeg skulle ønske at det passet her, men det blir jo vanskelig når vi ikke får igjen glidelåsen..

Selges for 200,- inkl. frakt (nypris var 269,-).

10497310_10155286489145128_6432483296318


2015-04-15%2013.56.21.jpg?t=1429172664

2015-04-15%2013.59.05.jpg

2015-04-15%2013.58.09.jpg?t=1429172698



Hurtta Y-sele størrelse 35cm

Kun brukt noen få ganger i løpet av en uke, så den er god som ny! Hverken møkkete eller tygget på.



Størrelse: 35cm
Halsomkrets: 30cm
Brystomkrets: 30-35cm

Selges 300,- inkludert frakt. Hvis noen vil hente den så kan dere få den for 250,- :) .

IMG_8335.jpg

Skrevet

Skitten salgsteknikk å lege ut så søte bilder! :wub:

Er ikke selgere alltid litt sleipe da? Men må jo vise hvordan det sitter... :whistle:

  • Like 1
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er veldig vanskelig å si hva som er "bedre" uten å vite hvordan forutsetningene ser ut. Hvis det er hjelp til rasevalg du vil ha så er det kanskje greit å lage en egen tråd til det med informasjon om hvilken erfaring du har med hund, hvordan hverdagen din ser ut, hvor mye aktivitet vil hunden få, har du planer om noe målrettet aktivitet/sport osv. Hvilke kriterier har du mtp. lyd, pelsstell, støvsuging, størrelse på hunden?  Med denne informasjonen er det lettere å gi råd om en rase som kan passe til ditt potensielle hundehold. Det er helt sikkert flere raser som kan passe kriteriene, og mange som ikke gjør det. 
    • Svarer dere begge to her. Ser at dette kanskje er en god grunn til å vurderer andre raser. Kanskje Aussie eller Collie er bedre?
    • Har ofte erfaring med at de jeg spør på utstillinger eller andre stevner bare roser hunderaser helt og forteller kun det positive. De jeg snakka med på messen var kun positive til rasen.
    • Jeg har møtt noen fine individer, men ikke nok til at jeg tenker at rasen er en fin og god brukshund. Alt for mye merkelig mentalitet ute å går, og allergi og hd
    • Hunder lever fint med tre ben, jeg ser ikke at en amputert tå vil utgjøre store problemer for en såppas sprek rase. Hvis hunden ellers er frisk og sprek ville jeg gjort det, selv om den er godt voksen. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...