Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet
Bare 2 dager igjen til fristen går ut!
Torsdag 23/04-15 er absolutt siste frist!
MELD PÅ!
02.05.2015 står Fellesutstillingen under Norsk Breton Klubb, velg så Påmelding på web og så guider NKK deg gjennom resten :)
PS: Ved spørsmål ikke nøl med å ta kontakt!
Utstillingen er for de fleste gruppe 7 hunder, se komplett liste i annonse. RUR = raser uten raseklubb.
11141348_10155394645580262_4744433383562
Skrevet

Hm... mulig jeg kanskje skal melde på urokråka her, som første valpeshow :)

Ja!! Håper virkelig jeg kan komme selv (men kommer an på mageboeren), hadde vært gøy å få sett Tundra!
Skrevet

Ja! Håper virkelig jeg kan komme selv (men kommer an på mageboeren), hadde vært gøy å få sett Tundra!

meldte på jeg, fikk med meg typen, så da blir det mye kortere reisevei å :P

  • Like 2
Skrevet

Helt sikkert feil tråd å gnåle om slikt i, men hva har jaktfolket egentlig på seg på utstillinger? Har skjønt de kanskje ikke er like pent kledd som de med whippet og slikt? :P (ja, jeg er litt nervøs for å nå stille ut pointer x) )

Ser forresten Tundra er den eneste pointervalpen som er påmeldt :P

Skrevet

Helt sikkert feil tråd å gnåle om slikt i, men hva har jaktfolket egentlig på seg på utstillinger? Har skjønt de kanskje ikke er like pent kledd som de med whippet og slikt? :P (ja, jeg er litt nervøs for å nå stille ut pointer x) )

Ser forresten Tundra er den eneste pointervalpen som er påmeldt :P

Vanlig tøy. Noen pynter seg, men det er få

Husk at utstillingen er utendørs.

Jeg kommer og du får bare hilse på :)

Skrevet

De har på seg akkurat det de føler for :P Gjerne turklær :P

Vanlig tøy. Noen pynter seg, men det er få

Husk at utstillingen er utendørs.

Jeg kommer og du får bare hilse på :)

Lurer på om jeg safer på vanlige klær jeg da, for føler ikke akkurat for å stikke meg ut med penklær gitt :P Men satser på pent vær, så er det bare å ta tak i meg om du ser meg, for jeg er sikkert litt stressa, som vanlig på utstillinger :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...