Gå til innhold
Hundesonen.no

aldri flere dansende


Recommended Posts

Skrevet

bananer, eller en vgg å stange hodet mot??

kommer de gamle smilisene tilbake også??

sånn :P litt etterhvert...

Håper det! :D Men de nye er jo også kule da :P

Skrevet

Kine vil ha banene:) :P

Kine må nesten få ha bananen sin syntes jeg. :imrgreen:

Jeg vil veldig gjerne ha den som het Love , den med hjerte mellom to smileyer, den var så fin.

Vær så snill, Espen... :D

Skrevet

:love2: <- den??

Jaaa der er den vet du!! digger den!!! :D

Og kult med ny blunke smiley :P , dere er jammen snille som gir oss så mye som vi ønsker oss.

Skrevet

Hva med den som ler så veldig da? den syns jeg er så gøy!

Og han her ser jo bare blind ut B) hoho :P

Må si jeg likte de andre svært så godt! :ph34r: :D

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
    • Er det nødvendig? Altså om det er lurt å ha og å bruke på pels som ikke røyter? Om det funker bra?
    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...