Gå til innhold
Hundesonen.no

NKK Bergen 11-12 april, 2015


xxx12345
 Share

Recommended Posts

  • Svar 128
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lykke er påmeldt, første gang i åpen klasse

Da har jeg bestilt overnatting på campingplass. Vi blir en ekstra dag for å besøke byen og Akvariet i Bergen. Må jo gjøre litt mer enn å se innsiden av hallen når jeg drar over fjellet for første gang

Nå synes jeg PM kan komme siden påmeldingsfristen har utløpt. Litt utålmodig, bare litt

Noen som vet hvordan campingplassene på utsiden av Bergen er?

Vi vurderer å ta en tur, men da også få med oss litt mer enn selve utstillinga.

Har bodd i Bergen selv, men aldri vært på camping der :)

Anbefaler Bratland camping, 15-20 min fra utstillingen,men veldig fint der :)

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hvis du stiller samme dag som gruppe 2, kan jeg stille som sjåfør :) Er skriver den andre dagen, så da kan det bli litt tullete, med mindre du flyr ettermiddag/kveld - da kan jeg kjøre deg uansett :)

Vi skal alltid få deg til og fra hallen ;)

Jeg og vil!! Om pepper blir friskmeldt på mandag så melder vi på! Uæææææ! ^_^ :P

Så snille dere er!!

Tror jeg har fått ordnet meg sjåfør fra utstillingen, men usikkert til, så om noen VET blir jeg glad!

Lander 09.15 lørdag :)

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Så snille dere er!

Tror jeg har fått ordnet meg sjåfør fra utstillingen, men usikkert til, så om noen VET blir jeg glad!

Lander 09.15 lørdag :)

Er han 9 mnd allerede i april? Synes du "nettopp" fikk han :D

HAhaha jeg var sikker på de hadde valp der? :P haha har ikke fått sjekket opp.. Jeg bare tenkte woo bergen! :P

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg skal! Tenkte å se de fine snuserne som @Line har produsert :ahappy: !

Nå vet jeg ikke hvilken dag det er, men tipper lørdag?

Jeg blir kjempeglad om noen andre soniser stopper meg for en prat!!!

Har noen andre raser jeg tenker å få med meg også, så henger nok rundt der.... har ikke bestemt om jeg skal begge dager eller bare én.

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er nok definitivt en del av "spøkelsesalderen", men det er også viktig å ta på alvor så man ikke ved uhell forsterker adferden så den blir en uvane.
    • Er hun ikke i den alderen? Jeg har noe liknende problemer selv, også 5 mnd. Bjeffet plutselig på en dame på bussholdeplassen i dag, uvisst av hvilken grunn. Heldigvis bare sosial bjeffing, som han gjør når han vil noe, men hun ble dessverre ukomfortabel, så måtte fortelle henne at det var vennlig kommunikasjon for å få oppmerksomhet, ikke noen trussel eller advarsel. De høres veldig annerledes ut og serveres mot "inntrengere" på "eget territorium". Kanskje sammenlignbart med hva din gjør? Fordi min er avlet for å vokte, så belønner jeg ham for å være flink gutt og gjøre jobben sin tilfredsstillende når han serverer advarselbjeff på fremmede "inntrengere". Hadde han truet og ikke latt seg avlede hadde jeg kjøpt profesjonell hjelp, men foreløpig er han tilfreds med å få respons på varselet og tar min vurdering av situasjonen som god fisk.  Kjenner du til begrepet sladretrening? 
    • Det er vanskelig å si uten å se hunden. Går dere på noe valpekurs? Isåfall er det et godt sted å spørre. Jeg tenker også at det er veldig viktig med god sosialisering med trygge hunder og folk, og på trygg avstand til "skumle" ting i ulike miljøer generelt, så ikke alt ukjent blir skummelt.
    • Hei! Har en 5 mnd gammel bc valp som knurrer og bjeffer på ting som kommer på avstand, samme om det er kjentsfolk eller fremmede.. hun syntes det er greit når de kommer nærme nok, da vil hun mer enn gjerne hilse og er fornøyd.   idag når faren min kom inn med caps knurret hun og bjeffet her inne, noe hun aldri har gjort før.. noe jeg bør gjøre for å forebygge? hun er dog lett å avbryte enkelte ganger, men mååå liksom bjeffe.. takk for alle svar
    • Jeg kaster lange blikk på Arrak sine jakker. Har brukt en 100-kroners Didriksons jakke fra Finn denne våren, og bra er det, for den har fått juling. Nå som hopping og biting og riving i klær ser ut til å være en ting i fortiden i nær fremtid.. Noen erfaringer med de?   Edit: advarer også mot Hööks sin jakke. Baklomma har rette kanter og er for smal. Lite plass og ting faller ut. Helt ok budsjettjakke, men har en råd til bedre, kjøp bedre. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...