Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 77
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Det ser faktisk ut som at det IKKE blir snøstorm i Bø i år

Storm er påmeldt i åpen og vi jakter på storcertet

Nå må vi jo stille i championklassen Om oppdretteren kommer over melder vi nok på

Guest lijenta
Skrevet

Ooo, standen til Evelzz og Anette, kanskje? :D

Eller meg. Jeg blir der sikkert fredag, lørdag og søndag og til nå har jeg altid havnet inne

Guest lijenta
Skrevet

Håper for din skyld at du havner inne, ja. :teehe:

Å det virker som manfolka liker got å vere ute på parkeringen og etter å huske været så gjør det ikke noe. Har forresten i det siste gangene sitti og tatt i mot pæææng av folk. Var en gang jeg husket bankterminalen hvor det var folk hadde driti seg ut dagen før så etter det har ejg avnet der

Skrevet

Vurderer det, men jeg aner ikke helt hvordan jeg eventuelt skal arrangere det. Blir i såfall kun å stille Fanny... og reise med tog..

Noen som vet om eventuell overnattingsplass i nærheten, eller noen fra oslo området som skal oppover og har overnatting og plass i bilen?

Guest lijenta
Skrevet

Vurderer det, men jeg aner ikke helt hvordan jeg eventuelt skal arrangere det. Blir i såfall kun å stille Fanny... og reise med tog..

Noen som vet om eventuell overnattingsplass i nærheten, eller noen fra oslo området som skal oppover og har overnatting og plass i bilen?

Bø Camping er nærmest. Så blir det Bø Hotell, Beverøya Camping og trenger du mer bare send meg en PM så skal jeg leite dem fram

Skrevet

Har meldt på begge hundene faktisk, impulshandling!

Så morsomt for Ems å svinge seg litt også! :)

Imouto har løpetid nå, og det er fint med tanke på reiseselskapet vårt, men litt betenkelig mtp pelsen. Når kommer hun i full pels? HAR hun egentlig pels lenger? Når slutter røytinga? :frantics:

:teehe:

  • Like 1
Skrevet

Så morsomt for Ems å svinge seg litt også! :)

Imouto har løpetid nå, og det er fint med tanke på reiseselskapet vårt, men litt betenkelig mtp pelsen. Når kommer hun i full pels? HAR hun egentlig pels lenger? Når slutter røytinga? :frantics:

:teehe:

Siden Ems er kort både i nakken og på resten av kroppen, så tipper jeg at det er Lille som skal løpe venstresvinger :)

  • Like 1
Skrevet

Siden Ems er kort både i nakken og på resten av kroppen, så tipper jeg at det er Lille som skal løpe venstresvinger :)

Aha. Jeg kjenner ingen Lille, så det visste jeg ikke at var et alternativ engang. :D
  • Like 1
Skrevet

Hihi, det er nok helt rett at det er lille som skal med på tur ja! Ems er for det meste skinnet, halvnaken og utelukkende bare søt :-)

Sandy, Lille bor hos foreldrene til F og er alle sin. Veldig søt, men ingen showstjerne i en alder av 15 mnd. Med de nye, "artige" reglene er det brått vits i å slepe rundt på henne :-p

  • Like 1
Skrevet

Stiller Bella, Nora og Jäger.

Første og billigste frist går ut i dag!

Jäger og Bella er påmeldt, også ble Fredrik påmeldt istedet for Nora.

Skrevet

Har meldt på Santos og Cajsa, som vanlig. :P

Håper på storcertet til Cajsa, er eneste hun mangler. Selv om hun ikke er 2år, er det godt å ha i boks.

Så vi får se. Hun er jo ikke helt oppe i pels, så det får gå som det går.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...