Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Er dette et trygt og greit bilbur? Det er dette og Herkules-buret jeg ser på, og det er jo en ganske markant prisforskjell der. Gjerne del tanker og erfaringer, jeg har søkt endel men finner ikke så mye :)

Skrevet

Eg veit ikkje så mykje om dei to bura du snakkar om,men dersom du er interessert i eit tredje forslag er eg veldig fornøgd med mitt variocage!

  • 1 month later...
Skrevet

Eg veit ikkje så mykje om dei to bura du snakkar om,men dersom du er interessert i eit tredje forslag er eg veldig fornøgd med mitt variocage!�

Veit det er et teit argument men liker ikke hvordan variocage-bura ser ut :P Da vil jeg heller ha Herkules.

Men ingen som har erfaring med Trixie-buret?

Skrevet

Veit det er et teit argument men liker ikke hvordan variocage-bura ser ut :P Da vil jeg heller ha Herkules.

Men ingen som har erfaring med Trixie-buret?

Helt enig med deg. Syns de ser spisse, vonde og kantete ut.

Skrevet

Jevnt over har Trixie dårlig kvalitet på produktene sine så jeg hadde uten tvil valgt Herkules. Har ingen erfaring bortsett fra tilbakemeldinger på at det bråker.

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Enig, "gamle erfaringer" er vanskelig å bli kvitt. Skal ikke mye til hos oss heller før gammelt grums flyter opp. Bra hun får oppfølging av fagfolk, som sikkert hjelper med å holde fokus på hunden som ER og ikke hunder som VAR🌸
    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...