Gå til innhold
Hundesonen.no

Ledig leilighet i ås (hund tillatt)


Recommended Posts

Skrevet

Jeg flytter fra Ås til jul, så da blir leiligheten her ledig. Den ligger på Skuterudsletta (Nordre skuterudvei) i Ås (retning Ski). Den er ca 60-70 kvm, fordelt på 2 etasjer. Egen inngang på baksiden av huset med god uteplass. Stue/oppholdsrom nede, og gang, kjøkken, soverom og stort bad nede. De tillater folk med lydige og greie hunder å bo her (de liker hunder). Verdens greiete huseiere! 100 meter til lysløype i en liten skog med et nettverk av små stier. Fin tur gjennom skog til NMBU om man vil (15 min på sykkel ned til universitet, 1 time gange).

Jeg tok noen bilder når jeg akkurat hadde flyttet inn:

IMG_0126.jpg

IMG_0127.jpg

IMG_0128.jpg

IMG_0121.jpg

IMG_0375.jpg

IMG_0377-1.jpg

IMG_0379.jpg

Leien har vært på latterlig lave 5000 per måned inkludert strøm og kabal-TV, men de har snakket om å øke med kanskje tusen kroner. Internett er ikke inkludert.

Ledig fra 20. desember 2014.

Kontakt meg ved spørsmål: marenteien @ gmail . com (fjern mellomrom)

Vaskemaskin, oppvaskmaskin og kjøleskap med liten fryser følger med + kjøkkenbord, stoler, og noen skap. Noe annet interiør kan evt kjøpes fra meg når jeg flytter ut.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...