Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Min søster blir 40 år snart. Åh, så vanskelig det er å finne gave! Jeg tenkte meg en gang på gavekort på spa etc, men hun er veldig glad i pakker. Så da tenkte jeg at jeg skulle prøve å finne en gave til henne.

Hva med en goodiebag med masse forskjellig i som hun kan ha bruk for? Går det an? Sånn type: neglelakker, armbånd, hårstæsj, duft, kroppspleie artikler, deilige sokker, noe snacks, helseprodukter osv. i en fin eske. Finne små ting som passer henne.

Noen som har tips til hva man kan ha oppi?

Hun er mor til en 4 åring, liker å pynte seg, veldig interessert i interiør, retro og følger med i trendene der. By jente. ikke friluftsinteressert. Og ikke håndarbeidsinteressert. Leser ikke bøker.

Tar gjerne i mot tips til andre gaver! Max 1000 kr.

Skrevet

Jeg elsker sånne samlegaver! Det er så koselig, for man føler man får så mye! Jeg ville puttet opp i:

- Gode tykke sokker (snart vinter)

- En GOD håndkrem

- En DVD eller to

- Et blad eller to

- Noe snop/snacks, gjerne litt ekstra god te/kaffe, kanskje også en kaffekopp?

- Neglelakk

- Bodylotion

- Et fint armbånd eller smykke

- Votter/hansker (igjen snart vinter)

- Vinflaske? Hvis hun liker vin og du ikke skal sende i posten.

Skrevet

Ville lagt oppi en god allroundkrem (propolis krem er god til det) og en god håndsåpe (hand & face soap)

Basert på aloe vera, kremen inneholder ikke vann og kan brukes på hele kroppen, og er også super for barnet på 4 ;)

I tillegg har jeg god mascara uten asfalt/olje som pleier vippene istedenfor å ødelegge de/at de knekker :)

Goodiebag må jo være den ultimate gaven :D

Skrevet

Man får aldri nok kremer har jeg funnet ut. Hånd og fotkrem ! Kanskje neglbåndsolje eller noe sånt nå til vinteren, en skikkelig god top coat til neglelakken :)

Skrevet

Nå har jeg begynt å bestille litt på ebay. Skal kjøpe mer når jeg drar til byen. Men fikk bestilt håndkrem (body shop), lipbalm og maskara. (Loreal). SÅ skal jeg kjøpe et par neglelakker. Kjekt de på Cubus, de små. Så kan man kjøpe flere farger. Noen gode sokker og en god te som jeg har prøvd (English tea shop)

Kanskje jeg kjøper et blad å legger med, noen drops/snop. Og så skulle jeg hatt noe mer "gavete" å lagt inn der, noe litt dyrere. Må tenke litt på hva det skulle vært.

Tusen takk for tips! Blir veldig glad. Bare å komme med flere! Skal jo fylle esken med mye :D

Skrevet

Litt eksklusiv konfekt og en flaske vin synes jeg er kjempeflott. Så kan du evt legge til pent pledd, duftlys, god krem og sminke, så har du en ordentlig kosepakke. :)

Skrevet

Hva med en DVD-serie? Hvis hun liker sånt? Jeg har såå lyst på "Der ingen skulle tru at nokon kunne bu", haha! Gammel sjel.

Skrevet

The Body Shop anbefales, mange gode kroppspleieprodukter, samt veldig pluss at alt er cruelty free. :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...