Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Guest lijenta
Skrevet

Den reklama som erkomemt ny er jo ikke stabil så lurer på om den har kommet inn uten lov og er det en avtale med eier bør dem gjre noe med den for den har jo ikke noe med hund og gjøre

  • Svar 66
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Rolig nå, folkens, vi jobber med saken. Det skal ikke være sånn :-)

I mitt hode virker denne reklamen som har dukket opp her nå, mot sin hensikt. Den er bare irriterende og det gjør at jeg "boikotter" den. Og så savner jeg litt info og deltagelse i tråden, fra eie

Lastet ned sånn Adblock (hvorfor har jeg ikke gjort det før! ) , og da forsvant reklamen gitt

Posted Images

Skrevet

Her dukker den opp til tross for adblock.. Funket bra i starten, men etter 6 mnd tar den ikke lenger all reklame uansett hva jeg gjør. Irriterende.. Bruker chrome, men det er akkurat det samme med firefox også.

Høyreklikk, trykk "block this image" :)

Skrevet

... også kan det vel hende at eierne har litt annet å drive med også, enn bare å følge med på en liten irritasjonstråd om reklame på forumet :D. Men ja, den ER irriterende. Og den kræsjer explorer.

De har sikkert mye annet å drive med, men nå har de allerede vært inne i tråden og er klar over at det er et irritasjonsmoment, så en liten tilbake melding som "vi jobber med saken", hadde vært tilfredstillende for meg :)

(Jeg er ikke så kravstor :P)

  • Like 1
Skrevet

Nei, reklamen "oppfører seg" ikke slik den skal. :lol: Den dukker opp over alt, også ved linker som youtube slik at jeg ikke kan se videoen, blir kun hundesonen på mobil fremover.

Skrevet

Nå har jeg lagt inn adblock, jeg forstår godt at det må være reklame, men den der siste der ble for mye.. Jeg fjerner adblocken når den der skrekkelige banner reklamen mellom forum og tråder, blir fjernet!

Skrevet

 

Jeg føler liksom at noen har solgt honning (Hundesonen), og så ble en mengde bier (oss) med på kjøpet. Synes det var mer ok før jeg, uten reklame, og uten "eiere". Var det så mye arbeid med vedlikehold og oppdateringer da? :icon_confused:

 

Eiere har det alltid vært her :) Noen må drifte (og betale for) forumet.

Skrevet

 

Rolig nå, folkens, vi jobber med saken. Det skal ikke være sånn :-)

 

Regner med det er fordi dere jobber med saken at det er rare tegn på quoter og notifications ikke går bort, men nevner det likevel. :)

Skrevet

Og at det ikke er knapper over svarboksen.... har ikke prøvd full editor, men den vanlige er i hvert fall merkelig.

Guest Jonna
Skrevet

Nå er det samme reklame som er over og under banneret.

Tipper det jobber med det, for det forandrer seg for hver oppdatering jeg gjør her *ler*

Skrevet

Tror alt skal være i orden nå, ja :)

Vi prøver å stikke innom her daglig for å se at alt er ok, men noen dager er mer hektisk enn andre.

  • Like 2
Skrevet

testing 1 2 3 - is anybody out there?

Edit - ser normalt ut :D

Tror alt skal være i orden nå, ja :)

Vi prøver å stikke innom her daglig for å se at alt er ok, men noen dager er mer hektisk enn andre.

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Første som slår meg er parasitter eller stoffskifte. Om ikke hun har synlige parasitter av kjent type i avføringen, som kan fikses med en reseptfri markkur fra apoteket -> veterinær.  Det er antakelig stoffskifte, om hun alltid har vært sånn. Ikke sikkert at mer energirikt for løser det, for det kan hende hun instinktivt vil spise mindre av det for å holde systemet sitt i balanse. Selv har jeg alltid vært så tynn at folk blir støtt av det og skinny shamer skamløst. Det er åpenbart hormoner. Sult og apetitt regulerer seg veldig annerledes enn hos de som sliter med motsatt problem. Det er vondt for meg å "overspise" ifht eget system, hva som er passende eller utilstrekkelig for andre   Da jeg var gravid la jeg på meg "normalt" (mye, selv til gravid å være), men med hornonene ute av kroppen rant den vekten av igjen i en rasende fart selv om jeg fortsatt spiste mer enn tilstrekkelig for å skulle holde den, så hormoner, hornoner, hormoner.  Om hunden ellers virker frisk og rask.. Hvilke(n) rase(r) er hun?   
    • En dyrlegesjekk er absolutt lurt. Hun kan ha helseproblemer som gjør at hun ikke tar opp næring riktig. Hva dyrlegen sjekker kommer helt an på vurderingen av hunden, rase, vekt, hva hun spiser osv. Jeg antar du har prøvd ulike fõr og fõrtyper? Har du prøvd å gi mat til ulike tidspunkter? Det som funket best for min småspiste hund var å gi lite nok til at han alltid spiste opp. Du kan jo bare tenke deg selv om du ikke har matlyst, og stadig får servert mer mat enn du orker. Jeg fôret også en kombinasjon av rått og tørt, og varierte mellom typer og merker. Å ha litt lakseolje over maten kan også hjelpe.
    • Jeg har en tynn hund på 2 år og hun er fullvoksen for lenge siden. Hun har alltid vært tynn og spinkel sånn at ribbeina og knoklene stikker ut. Har prøvd å få henne opp i vekt. Er det noe jeg kan gjøre? Bør hun da ha en dyrlegesjekk men hva gjør dyrlegen da? Er det noen som har erfaring med en småspist hund? Har prøvd flere for og hun er like tynn. 
    • Du har ingen som vil passe hundene litt? Om du har en hund hjemme (lederen, om en av dem tydelig er det) og de andre ute, så er det antakelig mye lettere å få til, over tid. Det hender folk tilbyr gratis hundepass på Finn, bare fordi de elsker hunder, men ikke har lyst til å forplikte seg på fulltid. Om du ikke finner en annonse, så lag en. Sjansen for napp fra dyrevenner som ikke kan ha dyr selv er høy.  Jeg anskaffet en hund nr 2 fordi den første ikke var interessert i sønnen min, og han var så såret av alle avvisningene, han måtte få sin "egen" i en alder av fire år. "Itte'no problem," tenkte jeg, som hadde sett andre med flere hunder. Eldste hundens umiddelbare respons på det nusselige lille nøstet av samme art var aggressiv knurring. Hadde heldigvis en god hundepasser som hunden kjente og trivdes hos, som tillot oss en smooth tilvenningsperiode med passende mengder samvær og alenetid, og innen noen uker hadde eldste adoptert den yngre som sin egen. Den fikk henge fra ørene og jage ham bort fra matskålen sin, og han hadde ikke hjerte til å nekte den noe. Han hadde en grenseløs kjærlighet til den nye lille vennen sin. ..etter en stund, men det startet altså med høy nakkebust, stiv hale og et virkelig aggressivt knurr, og kunne potensielt blitt stygt om vi ikke hadde kunnet pæmpre den eldste med masse one on one time, favorittaktivitene hans og koblet den lille med noe positivt. Jeg antar du har servert hundene det beste de vet som belønning for ethvert tilløp til ro og avslapning ifbm kattene? 
    • Det bør nok helst foregå i et annet rom, om ikke utenfor huset eller ihvertfall på god avstand. Om du gjør det rett foran de andre hundene i bur så er du like langt.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...