Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Guest lijenta
Skrevet

Den reklama som erkomemt ny er jo ikke stabil så lurer på om den har kommet inn uten lov og er det en avtale med eier bør dem gjre noe med den for den har jo ikke noe med hund og gjøre

  • Svar 66
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Rolig nå, folkens, vi jobber med saken. Det skal ikke være sånn :-)

I mitt hode virker denne reklamen som har dukket opp her nå, mot sin hensikt. Den er bare irriterende og det gjør at jeg "boikotter" den. Og så savner jeg litt info og deltagelse i tråden, fra eie

Lastet ned sånn Adblock (hvorfor har jeg ikke gjort det før! ) , og da forsvant reklamen gitt

Posted Images

Skrevet

Her dukker den opp til tross for adblock.. Funket bra i starten, men etter 6 mnd tar den ikke lenger all reklame uansett hva jeg gjør. Irriterende.. Bruker chrome, men det er akkurat det samme med firefox også.

Høyreklikk, trykk "block this image" :)

Skrevet

... også kan det vel hende at eierne har litt annet å drive med også, enn bare å følge med på en liten irritasjonstråd om reklame på forumet :D. Men ja, den ER irriterende. Og den kræsjer explorer.

De har sikkert mye annet å drive med, men nå har de allerede vært inne i tråden og er klar over at det er et irritasjonsmoment, så en liten tilbake melding som "vi jobber med saken", hadde vært tilfredstillende for meg :)

(Jeg er ikke så kravstor :P)

  • Like 1
Skrevet

Nei, reklamen "oppfører seg" ikke slik den skal. :lol: Den dukker opp over alt, også ved linker som youtube slik at jeg ikke kan se videoen, blir kun hundesonen på mobil fremover.

Skrevet

Nå har jeg lagt inn adblock, jeg forstår godt at det må være reklame, men den der siste der ble for mye.. Jeg fjerner adblocken når den der skrekkelige banner reklamen mellom forum og tråder, blir fjernet!

Skrevet

 

Jeg føler liksom at noen har solgt honning (Hundesonen), og så ble en mengde bier (oss) med på kjøpet. Synes det var mer ok før jeg, uten reklame, og uten "eiere". Var det så mye arbeid med vedlikehold og oppdateringer da? :icon_confused:

 

Eiere har det alltid vært her :) Noen må drifte (og betale for) forumet.

Skrevet

 

Rolig nå, folkens, vi jobber med saken. Det skal ikke være sånn :-)

 

Regner med det er fordi dere jobber med saken at det er rare tegn på quoter og notifications ikke går bort, men nevner det likevel. :)

Skrevet

Og at det ikke er knapper over svarboksen.... har ikke prøvd full editor, men den vanlige er i hvert fall merkelig.

Guest Jonna
Skrevet

Nå er det samme reklame som er over og under banneret.

Tipper det jobber med det, for det forandrer seg for hver oppdatering jeg gjør her *ler*

Skrevet

Tror alt skal være i orden nå, ja :)

Vi prøver å stikke innom her daglig for å se at alt er ok, men noen dager er mer hektisk enn andre.

  • Like 2
Skrevet

testing 1 2 3 - is anybody out there?

Edit - ser normalt ut :D

Tror alt skal være i orden nå, ja :)

Vi prøver å stikke innom her daglig for å se at alt er ok, men noen dager er mer hektisk enn andre.

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Kattedo bør nok være utenfor rekkevidde for hunden. Og så må det jo da enten være en hundevant katt eller en kattunge, som ikke vil ha erfaring med å bli jaget. Jeg ville nok lagt en ganske nøye plan for introduksjon og sosialisering. Veldig avhengig av type og individ av hund så kan det bli utfordrende, særlig hvis hunden har noe særlig jaktinstinkt, men det er også mange hunder som jager katter ellers som tolererer huskatten.  Snakk med folk som har erfaring med å introdusere hund og katt fra før, og ha kompostgrinder tilgjengelig for å holde de adskilt til de er tilvendt, og steder der katten kan gjemme seg og klatre opp.
    • Navnet eller hvor mange stavelser bestemmer du jo selv, men to stavelser er ofte lettere for hunden å oppfatte og kjenne igjen. Generelt vil en hund respondere mye bedre på "Fido" enn "Maxmilianimus" fordi det er lettere å høre det, rett og slett.  Det finnes masse hundenavnlister på nett, så jeg ville bare søkt etter noen av de, og valgt fra nederste halvdelen av listen over populære hundenavn.
    • Hva bør man tenke på når man skal bestemme navn til hunden? Hvilke navn liker dere? Hva heter hunden deres? Trenger tips. Er det sånn at det kun må være to stavelser?
    • Hva bør man tenke på om man allerede har hund men ønsker katt? Utstyr som er kjekt å ha annet enn det som er anbefalt? Hva gjør man med innedo og hunden da skal grave? Osv. Vil være forbredt på alt.
    • Vi har faktisk nettopp betalt et gjerdefirma for å sette opp nettinggjerde rundt en del av hagen. Personlig synes jeg nettinggjerde er bra og solid, men det kan jo være andre løsninger passer bedre for andre. Byggvarehusene selger ulike typer gjerder og gjerdemoduler i tre og sånt, og kan ofte formidle håndtverkere som tar jobben. Ellers kan man søke opp og kontakte gjerdefirmaer selv. Jeg brukte MittAnbud denne gangen. Vi fikk satt opp nettinggjerde rundt hele hagen i forrige hus også, og jeg angrer ikke på det. Hvis det er praktisk gjennomførbart å gjerde inn hele tomta ville jeg gjort det, men det kommer jo litt an på hvor du vil hunden(e) skal ha tilgang og sånt. Har du mye blomsterbed eller grønnsakshage kan det være lurt å ha det separat f.eks.  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...