Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Sørmarka Konferansehotell anbefales. Ligger 15-20 min utenfor Oslo. Veldig greie rom, og kjempegod mat. Siden jeg var der i forbindelse med studentdemokratiet tviler jeg på at det er spesielt dyrt.

Skrevet

Midt i sentrum er å foretrekke, og sjefen sier at pris ikke er såååå viktig :P

Pris no importance? Grand hotell :innocent: Husk å spandere höye smörrebröd i kafeen på alle, deretter kaker og kaffe (koster 40,000 NOK / dagen) :drool:

Har värt på 2 konferanser på grand hotell, det har värt helt kanon flott med fasiliteter, hjelpsomhet og whatever. Men koster antakeligvis litt mer enn å ta det utenfor sentrum :P

Skrevet

Radisson Park inn er rimelige konferansehoteller. Var nettopp på det i Stavanger. Har det på Alnabru åpnet ennå mon tro?!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Legitime = oppriktige/riktige i følge lover og regler.
    • Det finnes mange gode bøker og kurs om språk. Turid Rugaas har "På talefot med hunden" og "Bjeffing - språket som høres".  Dette er også en god jeg har i bokhylla www.dogwise.com/the-language-of-dogs-understanding-canine-body-language-and-other-communication-signals-dvd-set/ Hvis du bor på østlandet kan jeg på det varmeste anbefale språkkurset til Lundqvist hundeskole. Jeg har gått det to ganger og det er utrolig lærerikt. Det avhenger veldig av individene om de kan ordne opp selv eller ikke. Så lenge hundene oppfører seg ok mot hverandre og tar hverandres signaler så er det ok. Om det er stor forskjell i alder og adferd på dem så trenger de ofte litt hjelp for å fungere sammen. Jeg mener uansett at det er eierens ansvar å sørge for at alle hundene trives og har det greit, og ingen hunder skal være nødt til å sloss for plassen sin eller mistrives i flokken.
    • De som har flere hunder enn tre og som lever i flokk. Lar dere flokken ordne opp i alt selv? Eller tar dere helt styringa? Blir det værre da? Ønsker kun å lære mere om hundespråk.
    • Hva betyr legit? Betyr det at de er greie?
    • Om kjøper har betalt full valpepris og hunden står registrert på valpekjøper, så eier denne alle rettigheter. Da er det normalt med en leasingavtale for kull hvor andre enn eier er oppdretter. Her vil nok avtalene være forskjellig, normalt sett leaser man for prisen av en valp eller en valp.  Hvilken avtale som gjøres er mellom partene selv.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...