Gå til innhold
Hundesonen.no

CottonCandyBulls Panda aka Dings


Recommended Posts

Skrevet

Lille Panda, som var så liten som valp at hun bare ble hetende Dings

(tråden/bildene er rippet fra et annet forum)

Kjipe mobilbilder, men Bo spiste opp kameraet mitt for litt siden..
DSC00103.jpg

DSC00137.jpg

Er jo datter av Blenda, må vite, og ligger deretter
DSC00091.jpg
DSC00089.jpg

Kose med storebror
DSC00120-1.jpg
DSC00135.jpg

Hilse på Dita
DSC00126.jpg

  • Like 1
Skrevet

Dingsen var på løpetidferie hos ei venninne:

IMG_3954.jpg
ûber søte venninner :wub:

IMG_3955.jpg

IMG_3956.jpg
Vi nekter å se på kamera :teehee:

IMG_3963.jpg
Biteyface er super morsomt

IMG_3969.jpg
Det er mye som skal til for at lille frøken Blenda legger seg ned frivillig å slapper av men på søndagskvelden gjorde hun det.. :teehee:

IMG_3971.jpg
Frøken Panda synes jeg skal drite i å ta bilde av henne

IMG_3972.jpg
Frøken Escada i profil

  • Like 4
Skrevet

Panda og Dumle (bror) hadde også en laaaaang playdate, hvor de øvde seg på synkonløping og konkurrerte i hvem som kunne bli mest skitten :teehee:
Her er noen bilder av hvordan de så ut etterpå.

6302614377_80650bafd1.jpg

6302612249_eb695a4842.jpg

6302608459_65a9bdb124.jpg

6303126380_c194b795fe.jpg

6303121522_dfae17a565.jpg

  • Like 1
Skrevet

Ambuller har en greie for skitt og her er et bilde på hvordan en sånn tur kan ende

Etter raptus i en gjørmedam
IMAG0083.jpg

Bo slang seg med men ville ikke bli like møkkete
IMAG0087.jpg


Tilbake i by'n og 2 sekunder unna dusjen
IMAG0091.jpg

  • Like 3
  • 1 month later...
Skrevet

Å herregud, ja Raksha! Om det er ok så kan jeg finne fram et par bilder i kveld og poste. Men vil ikke kuppe heller. :)

Nydelig snuppe! Ikke i det hele tatt partisk...

  • Like 1
Skrevet

Åh, så nydelig hun er! Bo også, har en svakhet for korthårede hunder med mye hvitt altså.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...