Gå til innhold
Hundesonen.no

På vei hjem fra hytta efit


Krilo
 Share

Recommended Posts

Litt over 11 kom jeg på efit, vi hadde nesten akkurat stått opp og gjorde ikke stort..

A86D5EFB-0CC6-4580-B09C-B08E28AC9578_zps

Ca 12 er Leo ute og sier hade til snøen..

6B547588-60F3-47CE-8B37-CC04687DEBC4_zps

13 er vi i bilen på vei hjem, masse snø og sluddeføre.

2D3B1094-663F-4A7B-90A8-DE6C0A9C7029_zps

14 er vi fortsatt i bilen, men nå null snø..

B4F0BBF5-DB4D-47DF-956F-FDC39BD889CA_zps

15 er vi fortsatt i bilen

BE9E8F81-1260-41BE-8BEF-FF5BF7E45E12_zps

16 er vi også fortsatt i bilen, men er nesten hjemme.. Kjører opp i feltet vi bor i.

8DA2D395-64B3-4DAA-AF68-9CC643CD28F5_zps

17 sløver vi..

0AF88E2D-1CB2-4115-B869-753F5FE0AD1C_zps

Også husker jeg ikke helt tider, men jeg så på Narnia

9F4CF390-F918-4715-A584-08A2AC55F5AF_zps

Spiste pepperkakefisk

F55B8D3B-D878-4D94-8FB3-F4685C3D7C39_zps

Ble okkupert av My

91C4FD12-C727-485B-BD1B-E128D77B4804_zps

I 2 timer :ahappy:

AA261E73-03EA-49B3-B808-A01280715593_zps

Og ca 11 var det natta :)

A439B151-101B-4FA1-890A-9E8E67DA7850_zps

  • Like 8
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Åh, skikkelig ferie-EFIT! Kjøredager er kjipe, men koselige på sitt vis også :) Tipper Leo helst skulle tatt med seg snøen hjem :P

Kjøredager er kjempe kjedelige ja, særlig når man skal hjem.. Og nå var det jo ekstra dårlig føre så tok en del lenger tid også..

Han ville veldig gjerne ha med litt hjem, eller aller helst blitt lenger.. Herre å han somlet med å gå inn i bilen nåe vi skulle dra, han skulle bare, måtte bare, ville bare og gned seg bortover, rullet rundt og la seg ned å bare tittet på oss :lol:

4A2A2DE7-7B7A-4DDA-ACB7-2CAEDDEDDA7D_zps

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
    • Nå har frøken Lilje, usikker omplasseringshund, bodd hos meg i 3,5 mnd. Hun begynner å bli ganske husvarm og trygg på meg, men andre hunder og fremmede mennesker som tar kontakt er skumle, så de prøver hun å skremme bort. Det er greit nok, jeg skjønner at det har vært hennes eneste forsvar så langt i livet. Men så har vi en veldig grei og trivelig nabohund som vi har gått litt turer med, og han kjefter hun voldsomt på. I begynnelsen var det helt sikkert usikkerhet, hun ville gjerne følge etter og være nær han på tur, men så snart han snudde seg og så på henne ble det skummelt = bjeffing. Men nå synes jeg nesten det bikker over i bølling fra hennes side, for nå kjefter hun på han nesten uansett hva han gjør. Han er verdens snilleste og lar henne være helt i fred, så det er absolutt ikke noen grunn til at hun skal holde på sånn. Og ikke minst er det fryktelig urettferdig at han skal få så mye kjeft for ingenting. Hva gjør man? Hun er helt klart fryktelig dårlig sosialisert og har godt av å være sammen med snille hunder, men denne oppførselen synes jeg er uakseptabel.
    • Anbefaler deg å prøve huken multisele, det er den eneste jeg har prøvd som min hund klarer å trekke i uten å bli hes. Har prøvd ulike trekkseler men huken multisele er det eneste som fungerer her. Bor du i Oslo eller nærheten kan du få prøvd størrelser hos Brukshunden, men du får kjøpt på nett også. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...