Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 62
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hva ble det til med snørr-smilyen? Den kan jeg skape en liten krig for kjenner jeg! Sier DINGDINGDING til 2ne og Kangerlussuaq, sender de til hvert sitt hjørne og erklærer kampen for uavgjor

Blunkesmiley er de verste smileyene. Jeg har til gode å se en trivelig blunkesmiley egentlig. Psykopater hele gjengen. Min egen feil, men jeg merker faktisk at blunkesmileyer får meg til å gå litt

Dude, I know, right? Helt opp der med mobberen , nihilisten , narsissisten , feministen og blotteren

Skrevet

NÅH blir det lett å være sarkastisk! Husk bare å bruk riktig smiley! ;)

Nei nei, skal du være sarkastisk må du selvfølgelig bruke feil smiley! Skjønner du ingenting? ;-)

Skrevet

Nei nei, skal du være sarkastisk må du selvfølgelig bruke feil smiley! Skjønner du ingenting? bth_wink3.gif

Åh nei! Nå ble alt veldig vanskelig! Jammen nå ville ikke den gamle smilien vise seg. @ ???

Skrevet

Blunkesmiley er de verste smileyene. Jeg har til gode å se en trivelig blunkesmiley egentlig. Psykopater hele gjengen.

Min egen feil, men jeg merker faktisk at blunkesmileyer får meg til å gå litt i vranglås noen ganger. Er noen som bruker dem hele tiden, istedenfor vanlig smiley, og jeg vet de ikke mener noe med det, men er bare noe med den som er utrolig provoserende. All krig blir startet av blunkesmileyer.

  • Like 7
Skrevet

Blunkesmiley er de verste smileyene. Jeg har til gode å se en trivelig blunkesmiley egentlig. Psykopater hele gjengen.

Dude, I know, right? Helt opp der med mobberen :poke: , nihilisten :faceless: , narsissisten :queen: , feministen :sint_01: og blotteren :icon_suspicious:

  • Like 6
Skrevet

I mitt noe speiselle hodet er den som her her, ;) mere nedlatende enn de jeg f.eks. Har på mobilen min :P finnes masse forskjellige blunketegn :D

Ja, det er det! :)

Jeg legger skylda for all kranglinga her inne på blunkesmileyen. Tipper vi finner en blunkesmiley i hver eneste dramatråd som noen sinne har herjet på sonen. Like greit å legge den død med en gang. :P

Jeg skjønner jo det at en feilplassert smiley kan starte en krig. Jeg sier nei til smileys!

NÅH blir det lett å være sarkastisk! Husk bare å bruk riktig smiley! ;)

Sarkasme er ikke ønsket her på sonen.

Skrevet

Forskjell på hyggelig humoristisk sarkasme, og ondsinna nedlatende sarkasme, frøken 2ne :P Det er vel helst det sistnevnte som er uønska stort sett i hele samfunnet :ahappy:

Skrevet

Forskjell på hyggelig humoristisk sarkasme, og ondsinna nedlatende sarkasme, frøken 2ne :P Det er vel helst det sistnevnte som er uønska stort sett i hele samfunnet :ahappy:

Å herregud. This again?

Sa jeg det ikke. Drama med en gang blunking er involvert. Jeg sier fortsatt ja til et nei!

  • Like 2
Skrevet

All sarkasme er ondsinnet, og all bruk av smileys kan misforstås. Jeg foreslår at vi heller skriver våre smileys i stjernetegn, som dette *smiler* *ler* *tøyser* *ler hånlig* osv.

Skrevet

Føler det er mye stråmanner ute og går nå.. :santa-smiley-ho-ho-ho: :Snowman:

Det har ikke noe med stråmenn å gjøre, selv om det stadig er en fin måte å underkjenne andre på. Da det ble laget en poll her for noen måneder siden, så var 67.41 % fornøyd med sonen sånn som det var, og allikevel har sonen forandret seg siden da til sånn som det er nå, fordi 23 % mener det er usaklige debatter med personhets her. Og nå er det blunkesmiley som er problemet. Jeg kjenner at jeg begynner å få nok av alle problemene her.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
    • Da ville jeg jo ha byttet madrass, men kanskje ventet til du har fått litt mer kontroll på problemet. Det er veldig mange ting som spiller inn her. Aktivitetsnivå og hverdagslydighet generelt, får hundene det de trenger av aktivisering og trening, har de grunnleggende hverdagslydighet inne, osv.  Når de har lært seg at det hjelper å begynne å bjeffe midt på natten er det nok en større jobb å snu det, men ikke umulig. En mulig måte å trene de til å sove et annet sted er å legge en madrass i nærheten der og sove i samme rommet, men adskilt med grinder. Det forutsetter først at de er trygge og slapper av i sengene sine i utgangspunktet. Dette krever masse trening av hundene både sammen og hver for seg. Det er vanskelig å gi veldig spesifikk hjelp uten å ha sett hundene. Det kan være du har nytte av å få hjelp av en hundetrener/adferdskonsulent for å legge en plan. Hvis du ikke vet om noen du kjenner og stoler på kan du lete her: https://atferdskonsulenter.no/finn-konsulent/hund
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...