Gå til innhold
Hundesonen.no

Vår første EFIT, 1. desember


Recommended Posts

Skrevet

Hurra, jeg husker EFIT! Get ready for en spennende dag i vårt liv!

12:00-13:00

Vi prøver å våkne, trykker på telefonen og forbanner dyna for å være så varm og god.

KBPBD0l.jpg

13:00-14:00

Jeg spiser sjokoladekake til frokost og leser fødselshistorien til Fotballfrue.

I3wTNmx.jpg

14:00-15:00

Valpen vil ha kos, jeg husker på EFIT og lagrer en snap jeg sender til MegaMarie.

oYgOYiE.jpg

15:00-16:00

Vi drar ut i sånn passe godt vær. Her er vi ved leiligheten vi bodde i før, og Meesha har funnet haugen sin igjen. Hvorfor løpe fritt når man kan sitte i ro.

HhEEfQe.jpg

16:00-17:00

Vi pakker ned ting i gamleleiligheten...

FlarJ5V.jpg

17:00-18:00

...og får det meste til nye leiligheten. Ryddemanien min lider så inderlig.

Qq20JIB.jpg

18:00-19:00

Middag!

Jyko5KS.jpg

19:00-20:00

Jeg er trøtt og sitter på Sonen.

Zczpu41.jpg

20:00-21:00

Jeg sovnet på sofaen litt, og når jeg våkner er det mer Sonen mens jeg nyter utsikten.

2GdmTSB.jpg

21:00-22:00

Valpen har tatt senga si i bruk!! Han sov, men våknet selvfølgelig da jeg tok bilde. Det kan jo ikke skje noe uten at han skal ha det med seg.

gLDGNM9.jpg

22:00-23:00

Vi henger opp julestjerna i kjøkkenvinduet.

g3u02zb.jpg

23:00-00:00

Så ser vi på Family Guy og spiser pepperkakedeig til vi legger oss.

iCvgp7K.jpg

Skrevet

Spiste du bare pepperkakedeig? :lol: Blir du ikke dårlig av det? :P

Deilig avslappende dag!

Bare pepperkakedeig :D Jeg spiser veldig lite da, deig som tilsvarer kanskje én stor spiseskje så da blir jeg ikke dårlig :P

Ingvild, via Tapatalk for iPhone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...