Gå til innhold
Hundesonen.no

Jaktgolden Poecilias Pretty in Pink


Recommended Posts

Skrevet

Vims: jeg håper det. Perfekt kombo. Men hun er ikke så høy, så håper hun vokser litt til.

Og ja jeg er forelsket fremdeles, hun er så herlig, gøyal og enkel.

  • Like 2
  • Svar 167
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dette er min hund, en jaktgolden. Det ble sånn helt plutselig utav tilfeldighet, jeg skulle ha jaktlabrador, og vips så satt jeg med verdens søteste jaktgolden Her er lille Prima, og navnet bl

Vi har lekt med en irsk setter valp på 10 uker, det var gøy PS: Hun veier nå 7kg :wub:

Fineste Prima har bikket 16 uker, og er stor jente. Vekten er nå 12 kg, og lengden 45. Der røyk de dekkena jeg kjøpte for to uker siden..

Posted Images

Skrevet

Gjør hun nok! Scala på samme alder var ca 45 cm høy (og veide 15 kg...), hun har da vokst 7 cm (og nesten 10 kg :lol: )

  • 1 month later...
Skrevet

Hun ser superkul ut! Fortell litt da, fornøyd? Hvordan er hun i forhold til dalmis?

Hun er superkul. Jeg er kjempefornøyd, og det er veldig annerledes enn å ha en dalmis. Det er stygt sagt litt som å ha gått fra Lada til Ferrari. Det er mye bikkje, og mye armer og ben. Veldig mye egendriv, og veldig engasjert.

Hun er mye mer solid mentalt enn dalmisen, dog er hun lettere å gire opp på vondt og godt. Hun gir alt, mer eller mindre hele tiden.

  • Like 1
  • 2 weeks later...
Skrevet

Selen er kjøpt på en dyrebutikk som gikk konkurs. Vet at andre selger den men vet ikke hvem. Det er en halvnome , navnet er Zero.

Skrevet

Hun gjør det, ser litt voksen ut. Og jeg lover det er bare utseende :P Heldigvis har hun litt babytryne igjen :wub:

  • Like 1
Skrevet

Helle dussan!!! Får ikke bare litt lyst på jaktgoldem :-D Nydelig hun har blitt!!

Ser så fin og jevn ut i kroppen :-)

Vurderer selen selv, meeen... Har vell nok seler :-P

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...