Gå til innhold
Hundesonen.no

får ikke installert Ios 7...


Strøssel
 Share

Recommended Posts

Skal fungerer på 5 ja.

Bør man oppdatere? Hvorfor? Er den bedre? Hva er bedre/forskjellig? :)

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Her: http://ipad.dagbladet.no/2013/09/19/tema/teknologi/mobil/hjemmepc/klikk/29354520/ kan du lese om noen nuheter :)

Er bare å legge seg å våkne til installasjon..

Det gjorde gubben. Gikk greit det :)
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Har fått lastet ned nå på både min,bror og far sin padde .

Glemte(les:gadd ikke :P )og sikkerhetskopiere da , yolo liksom eller noe sånt.

Men det var ingenting som ble slettet tydeligvis , jeg som tenkte att nå blir alle de appene borte , sånn att jeg kan laste ned nye :) jippi! Så ble egentlig litt skuffa når det ikke ble slettet :P

Jeg synes iOS 7 er rent og pent , og enkelt og forstå seg på. Mye sprekere enn det gamle kjedelige :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest Michellus

Femte gangen jeg prøver nå. Irriterende nok fungerte det på første forsøk for gubben sin 4S. Får jeg det ikke til på 5'ern nå, så gir jeg **** i heila driden :aww:

Edit: **** I ******* ALTSÅ :gaah: :gaah: :gaah: :gaah:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest Michellus

Michellus, du har oppdatert iTunes? Forsøkt å restarte og prøvd igjen?

Fikk det til for et par timer siden :P Først koblet jeg til iTunes for å laste den ned der. Alt gikk smoothly for seg, men så plutselig ville den ikke mer. Etter det prøvde jeg å laste den ned via mobilen og internett, og etter 5 forsøk med dette gikk jeg lei og koblet til iTunes en siste gang. And wouldn't you know, filen var ferdig lastet ned og måtte bare installeres på mobilen. Må si jeg er virkelig letta over at det løste seg til slutt :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
    • Nå har frøken Lilje, usikker omplasseringshund, bodd hos meg i 3,5 mnd. Hun begynner å bli ganske husvarm og trygg på meg, men andre hunder og fremmede mennesker som tar kontakt er skumle, så de prøver hun å skremme bort. Det er greit nok, jeg skjønner at det har vært hennes eneste forsvar så langt i livet. Men så har vi en veldig grei og trivelig nabohund som vi har gått litt turer med, og han kjefter hun voldsomt på. I begynnelsen var det helt sikkert usikkerhet, hun ville gjerne følge etter og være nær han på tur, men så snart han snudde seg og så på henne ble det skummelt = bjeffing. Men nå synes jeg nesten det bikker over i bølling fra hennes side, for nå kjefter hun på han nesten uansett hva han gjør. Han er verdens snilleste og lar henne være helt i fred, så det er absolutt ikke noen grunn til at hun skal holde på sånn. Og ikke minst er det fryktelig urettferdig at han skal få så mye kjeft for ingenting. Hva gjør man? Hun er helt klart fryktelig dårlig sosialisert og har godt av å være sammen med snille hunder, men denne oppførselen synes jeg er uakseptabel.
    • Anbefaler deg å prøve huken multisele, det er den eneste jeg har prøvd som min hund klarer å trekke i uten å bli hes. Har prøvd ulike trekkseler men huken multisele er det eneste som fungerer her. Bor du i Oslo eller nærheten kan du få prøvd størrelser hos Brukshunden, men du får kjøpt på nett også. 
    • Enig med siste her, lildog har jeg prøvd og den var helt ubrukelig. Jeg er veldig fornøyd med tracktive, har den på begge hundene og katten. Kan være litt treig til å finne posisjon noen ganger, men uansett raskere enn både lildog og mitt spor som jeg også har prøvd. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...