Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 129
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ut i fra antall pakker som er mottatt ser det ut som soniser liker siste liten løsninger, akkurat som med lp og utstillingsfrister

Weee, moro moro moro!! Eneste som er synd er at det er sååå lenge til fristen for pakkesending går ut, for jeg er kjempeutålmodig etter å se hva alle får :P

Da er vi klare for en ny runde med hemmelig venn, og denne gangen er det jeg og Susselussa som arrangerer Så dere som vil være med denne runden må sende en PM til meg eller Susselussa med navn og

Skrevet

Kan godt arrangere jeg :) men trenger en medsonis!

Det er ikke vits å lage påmeldingstråd før vi har arrangører :)

Jeg kan være med deg! :)

  • Like 1
  • 3 weeks later...
Skrevet

Herregud.. Jeg må bare beklage. :hmm: Jeg fant ut hva som gikk galt med pakken til Kaja, og det er min skyld at hun aldri fikk den.

Kaja sendte meg melding med ny adresse, som jeg tydelighvis helt glemte, så jeg sendte hennes gamle adresse til vennen. Jeg beklager på det sterkeste at dette skjedde. Håper ikke dere er så altfor sinte på meg. :hmm:

Skrevet

Herregud.. Jeg må bare beklage. :hmm: Jeg fant ut hva som gikk galt med pakken til Kaja, og det er min skyld at hun aldri fikk den.

Kaja sendte meg melding med ny adresse, som jeg tydelighvis helt glemte, så jeg sendte hennes gamle adresse til vennen. Jeg beklager på det sterkeste at dette skjedde. Håper ikke dere er så altfor sinte på meg. :hmm:

Det kan skje den beste, altså dette HV greiene er ikke bare bare når man får maange påmeldte og "meldingssystemet" er vanskelig.

Jeg har fått ny fin fin pakke, kommer bilde når jeg bare er på data igjen :heart:

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Har gått helt fint med tispen min, ho spiste andre dagen mer normalt og nå spiser ho som før igjen. Ho går veldig bra også er veldig aktiv nå både før også etter fjernet stingene så tror det er temmelig individuelt det der egentlig fra hund til hund. Tispen min har endelig lagt på seg mer igjen også etter operasjonen da ho gikk ned i vekt før operasjonen ettersom tilstanden så det begynner bli veldig bra 😊
    • Har nylig vært gjennom det samme med min tispe på snart 9 år. Hun var for det meste i sengen sin den første uken, så vi gå henne våtfor og vann ved sengen (hun nektet å spise tørrfor, så hun fikk vårfor i ca 10 dager). hun beveget seg litt mer etter 7 dager, men ble ikke seg selv før stingene ble tatt av
    • Dette avhenger nok en del av individ, men jeg tenker nå at både puddel og bichon-rasene er gode alternativer. Jeg mistenker at puddel generelt er mindre sære enn bichon, men de har også sine særegenheter. Jeg vil anbefale dere å dra på utstilling eller rasetreff for de ulike rasene og møte ulike individer og oppdrettere og eiere av alternativene, så får dere litt mer følelse med hvordan de er. En del av de små terrierrasene kan også være allergivennlig. De er strihåret og må nappes. Men de kan også være en del striere, ha mye jaktlyst og krever mer aktivitet.
    • Det kan være verdt å prøve ut ulike fôrtyper, men også gi lakseolje som tilskudd. Hvis hunden allerede er sensitiv så kanskje prøve ut sensitiv-fôr fra noen merker? RC er stort og kommersielt, og er nok helt greit fôr. Selv brukte jeg svenske Robur kombinert med Vom de siste årene og var veldig fornøyd med det. Acana og Orijen er populære merker som er ganske bra. 
    • Hei! Jeg har en Engelsk Toy Terrier gutt på litt over 4år. Han mister nesten all pels på vinteren for så å bli litt bedre på sommeren. Har pels på hodet og labber og litt på ryggen. Men han er så å si nakenhund nå. Pratet med ei som hadde samme problemet med sin Dvergpincher. Men så var det ei venninne av hu som passet hunden i en måneds tid. Og hun hadde visst byttet ut fôret og hunden hadde plutselig fått fin pels over hele. Hun husket ikke hvilket fôr det var, men hun trodde det ble solgt på butikken. Jeg bruker Royal Canin Small Dogs. Og det hadde hun og brukt, men hun synes ikke det var et bra fôr... Har en gutt til som har helt fin pels. De spiser de samme tingene. Ingen av de tåler noe med and i, de blir skikkelig dårlige i magen av det. Lurer på om det er noen andre som har hatt samme problem med sin hund og funnet en løsning?  Det skal sies at han er veldig følsom til vaskemiddelet vi bruker når klærne hans vaskes så vi bruker Nautral for det er det mildeste jeg har funnet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...